Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Colmar jacka - Svart vinterjacka från Colmar. Nästan som ny då den bara är använd sparsamt under en vinter. Svensk Strl S💕💕
Svart colmar jacka - Säljer en svart glansig pufferjacka från colmar med lång ärm och klassisk quiltad design.  Nypris 3700 o andvänt hyfsat sparsamt! Pris kan diskuteras vid snabb affär och skriv för fler bilder runt S/M i storleken! Har  en liten defekt på ena axeln men de syns knappt!
Svart Colmar Jacka  - Svart skit snygg jacka från Colmar! Har små defekter här och var där dunet sticker ut ur jackan men inget som märks. Storlek 44 men passar perfekt som M. Möts ej upp 💗
Svart jacka från Colmar - Säljer en svart jacka från Colmar  i storlek S (i lappen står det 16Y, 172 cm). Nypris: runt 4200. Jackan har huva, dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Den är vadderad och har en stilren, quiltad design som håller dig varm under kyliga dagar. Den har ett litet hål vid handleden på armen som lagades med en lapp, syns knappt (sista bilden)
Colmar jacka - Skitsnygg svart colmar jacka i en lite smalare modell. Säljer för att jag köpt en ny och därför inte kommer använda denna! Priset är för att det är ett litet hål i ärmen (sista bilden) men det påverkar inte jackans funktion!! 🥰🥰
colmar jacka - Stl 38, använts otroligt lite så den ser verkligen ut som helt ny. Inga som helst defekter ❤️ passar s-m
Svart jacka Colmar - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Colmar med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en modern, loose passform. Inköpt förra säsongen. Sparsamt använd. Inget att anmärka. Kvitto finns.
Svart colmar jacka
Svart colmar jacka - 89 Svart colmar jacka - 90 Svart colmar jacka - 91 Svart colmar jacka - 92 Svart colmar jacka - 93

Svart colmar jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte den nyligen men kollat på en annan och säljer därför denna💞Den är fint skick men han endast ett litet hål i fickan men inget som inte ramlar ut! Några småmål som förra köparen hittade men inget jag sätt när jag fått tillbaka den.Kan tänka mig att sänka priset

Vilma💋
Vilma💋
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!
Ljus blå jeans jacka - 🐳🐳
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.