Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå dunjacka från Colmar - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med horisontella sömmar, hög krage och två fickor med dragkedja. Jackan har en klassisk pufferstil och Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med det mesta.
Mörkblå dunjacka från Colmar - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med huva och diskret logga på ärmen. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och hög krage. Perfekt för kyliga dagar och ger en clean look till din outfit. Nypris 4700kr! Mitt pris 3500
Mörkblå Colmar dunjacka - Säljer nu min mörkblåa dunjacka från Colmar med stilren design. Jackan har två praktiska fickor med dragkedja och en ljus insida. Perfekt för kyliga dagar på höst, vinter och tidig vår. Jackan har en clean look med diskret logga på ärmen. Priset är 1200 men inte hugget i sten, det kan diskuteras vid snabb affär! Tveka inte på att höra av er vid minsta fråga!
Mörkblå dunjacka från Colmar - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med klassisk puffer-design. Jackan har hög krage, huva och dragkedja framtill. Fodret är i en kontrasterande grå nyans och jackan har två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen. finns fläckar som troligen går bort skriv för bild köptes för 4590 förra vintern pris kan disskuteras. 44 motsvarar mig som en xs-s på 158 ca 160
Mörkblå Colmar dunjacka strl 48 - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar. Perfekt för kalla dagar strl 48, passar mig bra, 175 -185. Knappt använd. Inga defekter.
Mörkblå Colmar dunjacka 12Y - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm, två dragkedjefickor och ljusbeige insida. Perfekt för kyliga dagar och riktigt lätt att bära. Pris går att diskutera ❤️
Mörkblå dunjacka med huva från Colmar - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har quiltad design och klassisk logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren look som funkar till det mesta. Helt ny med prislapp kvar !!! ✅
Mörkblå dunjacka med huva från Colmar - Säljer en svart dunjacka från Colmar med huva och horisontella sömmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och en innerficka med dragkedja. Kvitto finns, Knappt använd och köptes inför förra säsongen.
VMresell

Colmar Dunjacka Mörkblå

Storlek: 46
Kategori: Jackor
Märke: colmar

2250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nu säljer vi denna mörkblåa dunjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Storlek 46, skick 9/10. Jackan är quiltad och har en clean, puffig look med logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen. Pris kan diskuteras vid snabba för och vid fler frågor är det bara att skriva!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.
Vit Nike Brasil regnjacka med huva - Snygg vit regnjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och tryck i grönt och lila. Perfekt för dig som gillar fotboll och vill ha en sportig stil.