Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Polo Ralph Lauren Jacka - Vintage Polo Ralph Lauren track jacka, mycket bra skick pris kan diskuteras.
Blå/grön jacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en stilren grå jacka från Polo Ralph Lauren med quiltad framsida och röd broderad logga. Jackan har dragkedja och ribbade muddar. Perfekt för kyligare dagar. Även köpt här på Plick som ny så har kvar polo lappen. Skriv vid funderingar!
Grå jacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart dunjacka från Polo Ralph Lauren🔥🔥Riktigt fet jacka som passa båda hösten och vintern!!! Några små hål ovanför polo märket annars riktigt bra skick på jackan🤩Jackan passar storlek XXS och XS🔥🔥Tveka inte om ni har fler frågor!!!
Polo Ralph Lauren Jacka Grå - Detta är en Polo Ralph lauren dunjacka i barnstorleken XL. Den passar som en S/M i manstorlekar och M/L i kvinnostorlekar. Den är i superfint skick. Det enda är att dragkedjan på ena fickan är sönder, men går lätt att laga!
Polo ralph lauren jacka - Säljer en mörkblå polo jacka som har använts bara förra vinter, ifall du letar efter en jacka såhär sent så rekomenderar jag denhär, som ny. Inga skador eller defekter och ett jättebra pris.
Grå jacka från Polo Ralph Lauren - Snygg grå jacka från Polo Ralph Lauren med quiltad framsida och broderad logga i rött. Jackan har långa ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar.
Beige dunjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg och praktisk grå dunjacka från Polo Ralph Lauren. Jackan är lätt och packbar, perfekt för kyliga dagar. Den har en dragkedja framtill och långa ärmar. Klassisk design med diskret logga på bröstet.
Ljusgrå pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en ljusgrå pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look.
Polo Ralph Lauren Jacka
Polo Ralph Lauren Jacka - 89 Polo Ralph Lauren Jacka - 90 Polo Ralph Lauren Jacka - 91

Polo Ralph Lauren Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Grå

1299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer min Ralph Lauren jacka som är i väldigt bra skick och knappt använd. En dam jacka alltså därför jag säljer den. Passform: Storlek M, Ca 155-167 cm. Köpt för 2899kr Hör av er för mer bilder och funderingar.

Wille Hågestam
Wille Hågestam
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit och beige jacka med dragkedja - Säljer en vit bomberjacka med ribbade beige ärmar och två fickor med knappar framtill. Jackan har dragkedja och hög krage. Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Herno jacka - Nu är den fetaste vinterjackan äntligen till salu! Detta är en av de sällsyntaste herno jackorna! Den är i size 52 och passar dig som har M! Modellen är 179 och den är lite stor! Jackan är i toppskick, inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Beige kappa med bälte från ONLY - Säljer nu min jätte snygga beiga kappa ifrån only, då den inte längre kommer till användning och söker nytt hem. Kappan har ett bälte runt midjan och en bred krage, med en klassisk fin beige färg. Perfekt för dig som vill hålla en stil ren look, men inte allt för mycket!☺️
Canada Goose Crofton Hoody - OBS LÄS HELA BESKRIVNINGEN: En otrolig fin jacka som jag tyvärr har tvättat fel, jackan har någon konstig lukt när den kommer i kontakt med fukt alltså utemiljö. Därav det extremt låga priset för jackans skick allmänt. Inga andra synliga tecken på användning. Om du tänker att du kan lösa luktproblemet så är jackan din. Mvh
Fjällräven Expedition lite W Deep Forest - ‼️INTRESSEKOLL ‼️ Dags för mig att sälja min fina jacka då jag velat testa en ny färg i år! Jackan har inga hål eller revor etc, men då den är använd i två vintrar är dunet inuti inte lika fluffigt längre. Jag upplever dock ingen skillnad på hur varm den är!         Om du är intresserad - skriv till mig privat och vad du skulle kunna tänka dig buda!☺️
Pilejacka H&M - Säljer en endast testad pilejacka!   Storlek: XS, färg: Mörkbrun🤎  Den är helt ny och bara maskintvättad en gång☺️
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en mörkgrön teddyjacka med fluffig, lockig yta och bred krage från hm. Jackan har dragkedja framtill och ribbad nederkant. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look under kyliga dagar.
Grå field jacket från Zara Man - Säljer nu denna field jacka från Zara Man med ståkrage och dragkedja framtill. Fyra fickor med knappar på framsidan och justerbara ärmslut med knappdetaljer. Stolek:(S) Skick:(9/10). Säljer då den inte längre passar mig