Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
kappa - Snygg kappa från edc by Esprit!! Använd ett par fåtal gånger men super fint skick!!
Kappa - Säljer denna kappa från esprit då den sällan kommer till användning! Köpt för 850 kr💕
Kappa - Säljer denna mönstrade kappa/kavaj.
Kappa - Mörkblå kappa/trenchcoat från design by si, aldrig använd med prislapp kvar!
kappa - Snygg kappa från Gant!! Inga defekter pga knappt använd!!
Kappa zara  - Säljer denna snygga marinblåa kappa från zara då den tyvärr inte kommer till användning. Säljer för 500kr + frakt❤️
Kappa  - Säljer min marin blå kappa bara använd en höst och tror inte den säljs längre
Kappa - I bra fick
Säljer kläder
Säljer kläder
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90 Kappa - 91

Kappa

Storlek: -
Kategori: Jackor
Märke: Esprit
Färg: Marinblå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna skitsnygga kappa som är perfekt till våren från Esprit för jag inte använder den längre. En knappen har gått av men har kvar själva knappen och man får ocean med en extra!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min mörkblå dunjacka från Fjällräven som jag tyvärr inte får så mycket användning av längre. Använd men inga effekter. Storlek M i women
Röd dunjacka från Fjällräven - Fin röd dunjacka från Fjällräven med stor huva, gula band och två stora fickor framtill. Klassisk badge på bröstet och snygga detaljer i gult. Perfekt för kalla dagar när du vill sticka ut.
Moncler cardigan  - Moncler hybrid cardigan (höst/vår) jacka. Helt ny och oanvänd håller också varm vid blåsig väder. Säljer pågrund av liten storlek. Hör av er vid funderingar. :)
Grå teddyjacka med huva från Zara - Mysig grå teddyjacka från Zara med huva och stora fickor framtill. Inte använd mycket så har inga tydliga tecken på användning❤️sitter som en s/xs men är storlek 164 barn
Ljusbrun jacka  - Snygg ljusbrun jacka med fuskpäls. Inga skador. 💕
Napapijri  - En varm och stilren jacka. Den kommer hålla dig varm och redo för vilket tillfälle som helst. Vid intresse av fler bilder eller frågor så är det bara att höra av sig! 👌🏼 Mvh SecondTreasures.
Svart dunjacka från Burberry - Snygg svart dunjacka från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två fickor med dragkedja och en mysig huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.