Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blazer - Jätte snygg blazer från Nelly, använd endast fåtal gånger säljer för att den inte kommer till användning
Skinn (läder) blazer - Säljer en svart oversized skinn kavaj med klassisk krage och knappar framtill. Kavajen har lång ärm och rak passform, perfekt att styla till jeans eller kjol. Storleken passar både 36 och 38
Min älskade skinn-blazer - Nu är det dax att säga farväl till min älskade blazer/ tunna jacka i fakeat skinn från Nelly.com.                                             Den har varit min favorit i garderoben i 1,5 år och har gjort min outfit för tillfället 10 av 10.  Den är sparsamt använd till speciella tillfällen och gör det där lilla extra för att din outfit ska bli perfekt!    🌱Storlek: 32 men mer som en 34/36   🌱Passform: Oversize för mig som är 159cm  🌱Pris: 250kr + köparen står för frakten
Kappa/Blazer Nelly - En snygg svart kappa/Blazer från Nelly i mycket fint skick.
Skinn jacka - Snygg skinn jacka från Nelly. Slutsåld. Nypris är 499kr säljer för 300kr då den är i nyskick.
Skinn blazer
Skinn blazer  - 89 Skinn blazer  - 90 Skinn blazer  - 91

Skinn blazer

Storlek: 32
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersnygga jacka, har aldrig kommit till användning. Slutsåld på hemsidan. Storlek 32, men passar xs/s/m, den är oversized.

Emilia
Emilia
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
Snygg Zara jacka - Jätte snygg populär jacka ifrån Zara💕 knappt använd
Trenchcoat  - Använder ej
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med polyester och stickade detaljer på ärmar och sidor. Perfekt för dig som gillar exklusiv streetstyle.
Svart kappa med bälte från Missay - Snygg svart kappa från Missay med hög krage, guldfärgad knapp och knytbälte i midjan. Kappan har en cape-liknande form. Perfekt för dig som vill ha en stilren och cool look. Jag är small och den sitter bra, men kan användas av någon både xs och M säkert L
Svart och grå pufferjacka  - SÅ SNYGG CARDIGAN har i storlek 36,38 och 40❤️ på bilden är de storlek 36! Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad kant. Jackan har dragkedja framtill och två fickor. Kroppsdelen är quiltad och ger en cool kontrast Snygg pufferjacka frånmed svart quiltad framsida och grå stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, ribbad kant vid midjan och två fickor. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm look under hösten och vintern.
SÖKER en svart pufferjacka från Fjällräven - Jag söker en svart fjällräven jacka (Women, expedition down lite) i storlek S. Hör gärna av er om ni har någon ni vill sälja