Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fleece jacka - Go varm fleece jacka, storlek M men kan passa S
Svart fleece - Svart fleece super nu till våren
Fleece - En så fin och skön fleece perfekt nu till vintern 🤩🤩🤩🙌🏽
Fleece  - Mysig vit fleece med dragkedja och hög krage. Perfekt för kyliga dagar. Tröjan har en avslappnad passform och är långärmad, vilket gör den idealisk för lager-på-lager-stil.
Nike fleece - En beige Nike fleece
Fleece från resteröds - Säljer denna fleece tröja då den inte längre kommer till användning, storlek s herrstorlek. Nypris 1499 💓
Patagonia fleece - Säljer en cremevit Patagonia fleecejacka med blå detaljer. Köpt second hand men inga defekter utöver liten fläck på insidan.
Fleece jacka  - Säljer en vit långärmad fleece jacka med dragkedja framtill. Jackan har en huva och är tillverkad i ett mjukt material. Perfekt för kyligare dagar eller till träningen
Fleece
Fleece  - 89 Fleece  - 90 Fleece  - 91

Fleece

Storlek: L
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fleecejackan från märket Smogen. Väldigt varm!

Hannaa
Hannaa
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.
Belted wool blend coat - Kappa från Gina Tricot. Köpt denna i Oktober för 1.100kr. Använd endast vid 1 tillfälle