Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone Island Soft Shell-R Jacket // Jacka - Snygg jacka från Stone Island som passar perfekt nu till hösten  fint skick (nån defekt finns), all og (kvitto, tags..) storlek M
Stone Island Soft Shell - R Jacka - Jackan är helt nytvättad och i väldigt bra skick. Jag fick den i present förra sommaren och har använt den Max 10 gånger men nu har jag växt ur den. Det är storlek M på den och den är normal i storleken.
Stone island Soft Shell-R - Det här är en stone island jacka i storlek (L). Skriv mer för fler bilder det får inte plats så mycket i 3 bilder. Möts bara upp och tar swich och kontant. Priset kan diskuteras vid snabb och smidig affär.
Ljusblå Stone Island soft Shell R Jacka - Hej! Köpte min Stone Island jacka för cirka 2 månader sedan. Har endast använd den 4-5 gånger då den var för liten för mig. Skicket på jackan är 10/10 den är exakt som ny. Jag har legit checkat jackan och är nästan 100% säker på att den är äkta! Väldigt varm jacka eftersom den är fodrad, perfekt till hösten! Har du någon fråga så är det bara att skicka ett dm, har även bilder inne i jackan på authentication osv! Mvh Oscar
Stone Island soft shell jacka - Skick 8/10
Stone Island Soft Shell 12Y  - Stone Island jacka inköpt på NK 2023. Nypris 4500kr
Stone Island Light Shell r - Säljer nu min Jacka, köpt innan sommarn 2023 men har knappt används. Storlek L och i färgen mörkblå. Tags o sånt skickas med! Säljes billigt nu, så passa på.
Jesper Norblad

Stone island soft shell

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stone Island
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktig bra skick. Det är en fodrad soft shell från stone island i svart. Säljes då den har blivit för liten för mig. Bara att skriva om man har några frågor.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Patagonia väst - Säljer en ny Patagonia väst som aldrig är använd för att den är för liten! Måttet från axeln ner till midjan 65 cm och mellan armarna 50 cm. Passar er som är från 170 till 180 ca!
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Moncler Cardigan Dam - Moncler tricot cardigan dam med quiltad framsida och snygga horisontella sömmar. Västen har en praktisk ficka framtill, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialet är polyester och dun, vilket gör den både lätt och varm. Perfekt för att addera en exklusiv touch till din outfit. Priset kan diskuteras! JAG LÄMNAR SAMMA DAG!!🥰🌸
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren - Svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva, dragkedja och klassisk röd logga på bröstet. Jackan är tjockt vadderad och har justerbara muddar samt dragsko nedtill. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till allt.
Kappa - Super snygg💗💗
Massimo dutti jacka - Säljer min så fina Massimo dutti puff jacka, lite slitningar som ni ser på bild 2 o 3 o därav så bra pris, men den går frf o använda de är inget jag tänkt på🫶❤️