Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från GANT med huva - Svart pufferjacka från GANT med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett stilrent GANT-logo på bröstet och är vadderad för extra värme. Passar dig som gillar en enkel och clean look under kalla dagar.
Svart pufferjacka från Gant med huva - Svart jacka från GANT med avtagbar huva. Fickor med tryckknapp i sidan för säker förvaring och resår i nederkant och ärmslut för en bra passform. Printad logga på vänster bröst. En varm jacka som står emot vind bra, perfekt för kalla dagar.
Svart pufferjacka från Gant med huva - Säljer en svart pufferjacka från Gant med huva och dragkedja framtill. Jackan har Gant-logga på bröstet och är vadderad för extra värme. Perfekt för kyliga dagar och har en clean, sportig look.
Svart pufferjacka från GANT med huva - Svart pufferjacka från GANT med stor, skön huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med knappstängning och GANT-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look som funkar till streetwear. Hade ett hål men sydde ihop de märks inte ens eller syns
Svart pufferjacka från Gant med huva - Svart pufferjacka från Gant med huva och dragkedja framtill. Jackan är vadderad och har en klassisk, sportig look med elastiska muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med allt. Men det finns en defekt, märket där det står Gant på  sitter löst på ena sidan. Men annars är det ingenting fel på varan👍
Svart gant pufferjacka med huva - Tja, säljer denna gant jacka  i stl 152-164 | Den är använd ca 15 gånger och därmed i bra skick |  Hör av dig vid frågor
Svart pufferjacka från GANT - ordinarie pris 1999kr. Svart pufferjacka från GANT med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med lock och GANT-logga med sköld på bröstet. Insidan har en etikett för namn och telefonnummer. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Mörkblå pufferjacka från Gant med huva
Mörkblå pufferjacka från Gant med huva - 0 Mörkblå pufferjacka från Gant med huva - 1 Mörkblå pufferjacka från Gant med huva - 2

Mörkblå pufferjacka från Gant med huva

Storlek: 152/162
Kategori: Jackor
Märke: Gant
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart pufferjacka från Gant med avtagbar huva och broderad logga på bröstet. Jackan har horisontella sömmar, dragkedja framtill och är perfekt för kyliga dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.

Jamie Lundgren
Jamie Lundgren
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Moncler Maya  - Svart pufferjacka från Moncler i blankt syntetmaterial med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coolt serietidningsmotiv på insidan. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med streetkänsla.
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld