Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant jacka  - Inga defekter. Pris kan diskuteras
Gant jacka! - En vindjacka från gant, väldigt bra skick. Det står att den passar typ 16 år.
Gant Jacka - Säljer denna snygga blåa jacka från Gant. Jackan har en brodyr på armen och är röd på insidan. Jackan är i mycket bra skick och det finns minimala tecken på användning. Jackan är i storlek 158/164 13-14 år.
Gantjacka - Gantjacka för barn med storlek 110/116. Harvarigt använd i 2 dagar
Gant jacka - Tja, säljer nu min gant jacka som tyvärr e för liten för mig. Ingen skråma på den eller ngn repa den är som ny. Ny pris är 1450kr. Köpte i Stadium outlet i Barkarby. (Size står på en av bilderna!)
Gant jacka - Använd jackan 3 gånger eftersom jag växte och den blev för liten
Gant Jacka  - Unisex Gant jacka.  Storlek 170, passar även smal
Gant jacka - Jacka i bra skick! Bud funkar🙂
Gantjacka junior
Gantjacka junior - 89 Gantjacka junior - 90 Gantjacka junior - 91

Gantjacka junior

Storlek: 158
Kategori: Jackor
Märke: Gant
Färg: Marinblå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min sons oanvända Gantjacka. Jag köpte den hösten -22 för 2000kr men hann inte använda den. Jackan är mörkblå & i stlk S vilket motsvarar 158

Åsa
Åsa
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
Byrberry jacka o väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i grått, vitt och rött, samt dragkedja och knappar framtill. Snyggt Burberry-tryck på bröstet och två praktiska fickor med dragkedja.
Trendig kofta ZARA - Trendig knitted cardigan från ZARA i nyskick!