Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Gant puffer jacket - Gant puffer jacket i nyskick, stl 170 cm eller 15 years. Nypris vid köp 2200kr
D1. Puffer Jacket - Gant D1 PufferJacket -svart -Org pris= 1999 -använd några gånger för länge sen
Puffer jacket  - Helt oanvänd jacka från monki, perfekt nu till hösten/vintern 💓
Vit teddyjacka från Gant, 146/152 - Mysig och trendig vit teddyjacka från Gant med klassisk krage, bröstficka med broderad logga och knäppning framtill. Jackan är fluffig och har lång ärm, perfekt för kyliga dagar. Passar dig som gillar en avslappnad och cool stil.
Svart overshirt från Lindex 146-152 - Svart overshirt från Lindex med klassisk krage, två bröstfickor med tryckknappar och raka ärmar. Jackan har en stilren look och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Vinterjacka 146/152  - Hej ny och oanvänd jacka med prislappen på. Märket är Bagherra och jackan är väldigt lätt och skyddar mot vind och regn. Färgen är gråsvart och priset låg på 1295 kr när den köptes och säljer den mycket billigare.
Väst 146/152 - Perfekt för hösten och våren. Inga defekter. Fickor med dragkedja.
Superfin Gant Puffer Jacket - Säljer denna fina vinterjacka som är sparsamt använd och i toppskick! Nypris 2000kr Den quiltade jackan har fickor med lock, avtagbar kapuschong, en innerficka med dragkedja och ikoniska sköldlogotyp på bröstet. Den är boxig, unisex så att den passar alla