NewCloset

Grå moncler cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

2125 SEK

Beskrivning

Snygg grå cardiganjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar samt rygg. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för höst. Har ej kvitto på jacken men är köpt för 3500kr. Storlek är M men passar S. Jackan är äkta och har NFC märke. Hör av dig om du är intresserad och vill ha fler bilder. På den högra sidan så har jackan sprätt upp lite därför priset.Priser är inte hugget i sten!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
J.Lindeberg Jacka | S - J.Lindeberg Bailey Jacket | Storlek S | INGA BYTEN | Fraktar spårbart eller möts upp i Täby
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Grön Zara jacka - Snygg ljusgrön jacka från Zara. Jackan har unika virkade detaljer med tofsar och pärlor i beige längs nederkant och ärmslut. Skriv för frågor💗💗.
Herno jacka - Snygg olivgrön pufferjacka med glansig finish och hög krage. Jackan har quiltad design och stängs med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en modern, boxig passform som ger en cool vibe. Jackan är från herno, hör av er för fler bilder!😊
J.lindeberg jacka - Mycket fint skick, en liten lagning på ena armen men annats toppskick. Storlek M passar dig som är mellan 180-190cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Moncler Maya  - Säljer denna helt nya jackan då den inte passar mig. Fraktar runt hela Sverige!
Olivgrön jacka med broderier - Säljer en olivgrön overshirt från H&M med coola broderade detaljer. Jackan har stora fickor, snörning i nederkant och silverfärgade nitar. Passformen är loose och ärmarna är långärmade. Säljs inte längre!
Fjällräven EXPEDITION DOWN LITE JACKET - Jätte fin jacka som jag köpte i vintras på tradera för 5000kr, har tyvärr inte kvitot så vet ej hur gammal den är men den är i bra sick och har inga tydliga defekter, strlk XS ganska säker att den är uniex så skulle söga att den passar även en tjej som bär S, jag är 171cm och jackan är i en mörkblå färg❤️