Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Maya- Grey - WTS Moncler Maya- Grey Storlek: 4 (Large) Skick: 8/10, lite vattenfläckar Pris: 8000:-    Vänligen hör av dig vid frågor eller önskemål om mer bilder osv.
Moncler maya - Grå
Moncler Maya  - Sprillans ny Moncler Maya i storlek 3 som passar perfekt för den kommande kalla vintern. Jackan har skan och Nfc skan, och alla originaltags som medföljer.
Moncler Maya - Säljer min endast prövade Moncler Maya, skick 10/10. Säljer på grund av att den var för stor. Sparat alla gift cards och förpackning man fick med från monclers hemsida. Strl 3
Moncler maya äkta - Äkta moncler maya jacka, aldrig använt, NFC finns
Moncler maya - Säljer nu denna tvärfeta moncler maya, perfekt för vintern. Det finns inga jätte tydliga tecken på användning då jag bara använt den förra året. Köpt på plick så kan inte garantera att den är helt autentisk därav priset, men den ser och känns bra enligt mig. Tveka inte på att höra av dig! Pris går att pruta. Storlek 3 men passar M och S😁☺️
Moncler Maya  - Använd i mycket bra skicka.
Moncler Maya  - Hej säljer nu denna Moncler Maya. Säljer pågrund av att den har blivit för liten. Jackan är i fint skick med inga tecken på användning. Jackan är storlek 2 vilket motsvarar S/M. Skälvklart finns det även Äktenhetsbevis. Priset är inte hugget i sten så hör gärna av er vid fler frågor. Med vänlig hälsning, casper.
Rosengard sellout

Moncler Maya

Storlek: 3
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

4599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå pufferjacka med huva från Moncler. Jackan har en quiltad design och långa ärmar, perfekt för kyligare väder. Den har en stilren look och passar bra till jeans. Jackan är i mycket bra skick!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Ralph Lauren Jacka - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek 48/S passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 5000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Missay poncho - Svart poncho från missay
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Kappa - Super snygg💗💗