Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön vindjacka från Moncler windbreaker - Snygg olivgrön vindjacka från Moncler med huva och dragsko. Jackan har dragkedja framtill, Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och blått på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Sista pris 1500 tyvärr eftersom att den är i jättebra skick. 9,5/10. Ni ser bilder på allt o ber helst att ingen frågar om att få se mer efter som att de ganska jobbigt. Skriv bara er vikt och längd så vet jag om den passar eller inte. Den passar M och L
Moncler windbreaker - Fet Moncler windbreaker från Moncler, i väldigt bra skick, självfallet äkta, den är i storlek 3 alltså M/L
Moncler windbreaker -  100% ÄKTA .Säljer en snygg windbreaker från moncler. Storlek:5 alltså L-xl, Cond 8/10 finns ett litet litet hål i ryggen, bilder kan ordnas! Säljer billigt för att jag inte har nåt behov av den längre(Tar ej byten)
Moncler windbreaker - Snygg mörkgrön vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och blått på huvan. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg med exklusiv känsla. Storlek nummer 1, skick 9/10, för mer bilder kom priv.
moncler windbreaker - Mörkgrön vindjacka från Moncler med huva och snygga röd-vita detaljer på insidan av huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg. Snören finns med oxå
Olivgrön vindjacka från Moncler - Snygg olivgrön vindjacka från Moncler med huva som har röd, vit och marinblå kant. Jackan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och två fickor med tryckknappar. Materialet är lätt och syntetiskt, perfekt för blåsiga dagar. HELT NY!
Olivgrön vindjacka från Moncler - Säljer en olivgrön vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor på sidorna och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Olivgrön vindjacka från Moncler - Tjena! Säljer nu min olivgröna windbreaker från moncler i storlek M. Jackan är sparsamt använd i cirka 2-3 veckor. Den har inga defekter alls och är mycket fin. Den är samt väldigt eftertraktad, äkthetsbevis följer med samt bevis av köp. Priset är halvt hugget i sten så släng ett bud mvh!
Moncler windbreaker olivgrön
Moncler windbreaker olivgrön - 89 Moncler windbreaker olivgrön - 90 Moncler windbreaker olivgrön - 91 Moncler windbreaker olivgrön - 92 Moncler windbreaker olivgrön - 93

Moncler windbreaker olivgrön

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grön

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena säljer Moncler Grimpeurs Giubbotto oliv grön. Säljer den för den inte passar mig. Har haft den i typ 3 månader inga skador när jag ägt den men en liten skada på högra axeln. Kvitto och tags följer med.

Matisse
Matisse
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Maya - Moncler Maya i storlek 1. Använd några gånger. För snabb köp kan priset diskuteras 🥰.
Beige kort trenchcoat med knappar - Säljer en beige kort trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och breda ärmar. Perfekt vår / höst jacka!
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson
teddyjacka  - Säljer en svart och vit teddyjacka med zebramönster och dragkedja framtill. Jackan är långärmad, perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och mysig stil. Passformen är normal och materialet är fluffigt och mjukt.
Custommade jacka - Custommade jacka, beige storlek M/L  Säljes, pris kan diskuteras vid snabb affär!
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.