Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön jacka  - Supersöt tunn jacka från lindex. Köpt för flera år sedan men sällan använd. Jättefina detaljer på ryggen och puffaxlar och små fickor fram.
grön jacka  - Säljer en helt ny grön jacka från Lindex i storlek M men passar säkert bra i S
Grön jacka  - Superfin jacka från Hunkydpry, nypris 3499kr
Grön jacka  - Supersnygg grön jacka från zara
Grön jacka - Jättefin kahki grön jacka från Zara med frans detaljer!
Grön jacka - Snygg grön jacka bra skick, stor i storleken men storlek xs
Nadine

Grön jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Lindex
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön jacka som funkar perfekt till sommar, höst eller vår. Använd fåtal gånger. Den har ett snöre inuti som gör att man kan dra in midjan.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Dunjacka! - Säljer en olivgrön pufferjacka med oversized passform. Köpt från HM för ungefär 2000kr då den är en dunjacka🥰
Massimo dutti jacka - Jätte fin och varm dunjacka från Massimo dutti i grön. Använd men i bra skick, skriv för mer bilder 💖
Zara skinnjacka - Säljer den slutsålda Zara jackan jag köpte för ett par veckor sen!! Använd 3 gånger så är som ny<33
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Rosa Ganni kappa - LÅNADE BILDER!! kappa från ganni, supernajs till vintern, använder dock tyvärr inte