Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Haglöfs vinterjacka  - Säljer min helt oanvända Haglöfs jacka för att den inte passar  Den är helt ny etikett och kvitto finns  Nypris 2700 Storlek:S
Haglöfs vinterjacka - Använd fåtal gånger 10/10 skick. Storlek M. Nypris 3600kr. Säljer för jag aldrig använder den.
Haglöfs vinterjacka - Säljer min Haglöfs vinterjacka som jag inte använder. Jackan ser bra ut men blixtlåsen på högra fickan är trasig (går att öppna och stänga). Köpte den för 3800, stl. M.
Svart dunjacka/vinterjacka Haglöfs - Säljer en svart dunjacka från Haglöfs i storlek M. Jackan har en schysst puffer-look, huva och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Klassisk Haglöfs-logga på bröstet och baktill. Snygg och enkel design.
Haglöf Vinterjacka  -  Säljer en helt oanvänd vinterjacka från Haglöf. Perfekt inför en kall vinter. Skicket är 10/10 då den är knappt använd och inga defekter finns på den. Nypris är 4499kr och mitt pris är 1900  Pris ej hugget i sten vid snabb affär!
 Haglöfs - Snygg svart dunväst från Haglöfs med quiltad design och hög krage. Västen har dragkedja framtill och diskret logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och outdoor-vibes. Lätt och smidig att bära, passar till många olika outfits.
Svart vinterjacka från Haglöfs - Säljer en svart dunjacka från Haglöfs i mycket bra skick. Jackan är perfekt för vintern med sin pufferstil och långa ärmar. Den har en dragkedja framtill och en stor huva för extra värme. Supermysig och stilren för kalla dagar!
Pacheco

Haglöfs vinterjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Haglöfs
Färg: Svart

725 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Haglöfs vinterjacka Passform: man Färg: svart Storlek: s Pris: 1300kr Använd fåtal gånger

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
Mörkgrön fjällräven jacka - Säljer min fjällräven jacka då den inte kommer till användning. Köpt förra vintern och har används ungefär 3 gånger så den är i ny sick.
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med klassisk logga på bröstet. Jackan har en hög krage, huva och gula detaljer på dragkedjorna. Puffig modell som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka. inga tecken på använd och ca ett halvår gammal
Peak Performance Jacka - Säljer denna as snygga peak performance jackan, säljer då jag köpt en ny för i år💞 Den sitter jätte fint på och är super bekväm☺️
Grön overshirt från Zara - Snygg och eftertraktad jacka/overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Några små defekter på själva lappen inget som syns 💕
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
fjällräven jacka - säljer den här fjällräven jackan då den inte passar mig❣️lånade bilder!