Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Crémevit overshirt från H&M  - Säljer en stilren vit overshirt från H&M i bomull, då den inte kommer komma till användning för min kille. Skivkar egna bilder på jackan vid intresse🙏🏼
Ljusgrå overshirt från H&M - Snygg ljusgrå overshirt från H&M med klassisk krage och stora svarta knappar. Jackan har tre praktiska fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till olika outfits.
Beige overshirt från H&M - Snygg vit/beige overshirt från H&M med relaxed fit. Den har långa ärmar och knappar framtill samt två stora bröstfickor med knappar. Perfekt för lager-på-lager-stil.
Overshirt H&M  - Overshirt H&M Storlek: S Skick: 10/10
H&M Overshirt - Vi säljer nu denna riktigt stilrena overshirt i märket H&M! Jackan är i storleken S men passar även M. Jackan är i gott skick utan defekter, modellen på bilden är 180cm 75kg! Skriv vid frågor och funderingar.
OVERSHIRT FRÅN H&M - Hejsan 👋🏼, säljer nu denna fina overshirten från H&M. Den är i storlek S och köpt i butik. Den är använd ett fåtal gånger men i princip inga tecken på användning. Perfekt för höstvädret som är kommen och kylan. Om du är intresserad eller har frågor, tveka inte på att höra av dig 😊  Nypris:499kr 💸
H&M Overshirt - En H&M overshirt i storlek M/L|BRA SKICK, varm och stilren i marinblå|Kontakta vid minsta fråga 🛎️
Oliver Steise

H&M Overshirt

Storlek: XL
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer en fin beige Overshirt från H&M Köptes förra sommaren, men som helt ny.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Olivgrön pufferjacka från Fjällräven - Olivgrön pufferjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan är andvänd en vinter men inga defekter. Jag undrar om någon är intresserad att byta denna mot en ljus blå eller grön med gult i🥰