Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer en svart teddyjacka med dragkedja framtill. Jackan har en mysig, fluffig yta och är perfekt för kyliga dagar. Modellen är långärmad och har en avslappnad passform som är enkel att styla med jeans eller leggings. Snygg och enkel att bära till vardags. Finns inga taggar med
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer denna så fina teddyjacka! knappt använd.
Svart teddyjacka med dragkedja - Passar mig som har storlek S. Sitter som en M skulle jag säga. Mjuk och fluffig svart teddyjacka från H&M med hel dragkedja framtill. Jackan har långärmade ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt med ett par jeans till. Jackan har en loose passform.
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka. 💞
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två fickor och en oversized passform. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg. Har väldrigt bra skick då jag endast haft på mig den en gång.
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med fluffig yta och hel dragkedja framtill. Jackan har en avslappnad passform och långa ärmar, perfekt för att hålla värmen. Storlek L men passar mig som S, beroende på hur man vill att den ska sitta💕
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i mjukt fleece-material. Perfekt för kyliga dagar och har en enkel, stilren look som passar till det mesta. Storleken passar S och M med då den är ganska liten i storleken.
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka i storlek M/S med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i ett fluffigt teddy-material som ger en cool och avslappnad vibe. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar.
Svart teddyjacka med dragkedja
Svart teddyjacka med dragkedja - 89

Svart teddyjacka med dragkedja

Storlek: m
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Teddy jacka från hm som är slutsåld, bra skick

❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Rosa trekvartsärmad jacka - Såå söt rosa trekvartsärmad jacka perfekt nu i vår!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Stickad bomberjacka  - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och avslappnad passform. Jackan har en fluffig struktur och är perfekt för kyligare dagar. Passar dig som gillar en oversized look och vill ha något både snyggt och bekvämt.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
J.lindberg field jacka - Säljer nu denna riktigt schyssta field jacka från J.lindberg. Storlek M och modellen är 183 och väger ish 68kg. Hör av er vid minsta fråga! //degge
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Beige pufferjacka från Leon Marcel - Säljer en beige cardiganjacka från Leon Marcel.         Nypris: 1349kr.      Endast använd 2 gånger