Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinter/höst jacka  - Säljer min gamla jacka, nyskick och storlek M. Jackan kostar cirka 3000 nypris. Säljes för 800kr.  Pris kan diskuteras
Adidas Höst och vinter jacka  - Adidas adicolor pufferjacka med luva Höst och vinter jacka  Har använt den en säsong, så den är hel och har inga defekter Säljer denna för jag har köpt en  annan jacka
Höst/Vinter jacka - Höst/vinterjacka är som Ny knappt använd, jättefin..
vinter/höst/vår jacka med nitar - en jacka med nitar för vintern och hösten då den har en flisjacka i sig, men den går att ta av så då blir den lätt en jacka för våren! finns många fickor och även innerfickor. hade på mig denna endast en säsong. köpte för 1000kr. kp vid frågor/bilder
Parkas höst/vinter - Några av funktionerna är justerbar fast huva, kritiskt tejpade sömmar och tvåvägsdragkedja. Parkan är utrustad med ett vind- och vattenresistent membran som också släpper ut överskottsvärme. Denna modell är också vadderad för att klara lägre temperat
Jacka höst/vinter med väst - SAND Copenhagen jacka. Både trendig och snygg med inbyggt fleesetröja som går att ta av o bära för sig.  Fint material med kolfiber liknande utseende, svart.  Varm för våren!  Nypris 3900, nyskick 10/10 Hör gärna av dig för fler bilder/prisförslag!
Vinter/höst jacka Polo -  Storlek M Använd väldigt lite
Adidas vinter/höst jacka  - Använd 1 vinter fint skick
Höst/vinter Jacka
Höst/vinter Jacka  - 89 Höst/vinter Jacka  - 90 Höst/vinter Jacka  - 91 Höst/vinter Jacka  - 92 Höst/vinter Jacka  - 93

Höst/vinter Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

- Mocka jacka från brothers nypris 3000kr. -Storlek M -Använd nån gång och i väldigt bra skick. Märke= Human Scales I övrigt väldigt snygg och passar perfekt till både hösten och vintern.

Abbe Bergström
Abbe Bergström
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.