Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Höst/ vinter jacka - En mysig och snygg jacka. Passar perfekt till hösten. Svart skin jacka med vitt fluff!
Höst och vinter jacka  - Hej jag sälger en höst/vinter jacka inte så använda men värmer väl i storlek s säljer för 120kr
vinter/höst/vår jacka med nitar - en jacka med nitar för vintern och hösten då den har en flisjacka i sig, men den går att ta av så då blir den lätt en jacka för våren! finns många fickor och även innerfickor. hade på mig denna endast en säsong. köpte för 1000kr. kp vid frågor/bilder
Svart höst/vinter jacka - En svart dunjacka från zara! Äldre modell, som tyvärr inte kommer till användning. Storlek m men passar på både xs/s o m beroende på hur man vill att den ska sitta💖
Jacka höst/vinter med väst - SAND Copenhagen jacka. Både trendig och snygg med inbyggt fleesetröja som går att ta av o bära för sig.  Fint material med kolfiber liknande utseende, svart.  Varm för våren!  Nypris 3900, nyskick 10/10 Hör gärna av dig för fler bilder/prisförslag!
Höst/vinter jacka 🍂 - Svart Höst/vinterjacka med huva och midjeskärp från Bubbelroom i storlek XS. Säljs då den aldrig används.
Höst/vinter jacka - Svart häst/vinter jacka. Funkar som vår jacka också. Det är en figur jacka som jag använt några gånger men inget som syns. Säljer pga den är för stor för mig.
Vinter/höst jacka
Vinter/höst jacka - 89 Vinter/höst jacka - 90

Vinter/höst jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vinter/höst jacka från Gina tricot. Väldigt fin och knappt använd!💞 Storlek: M

Filippa
Filippa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkblå Overshirt - Strl - S | Skick - 10/10 | Nypris - 1000kr | Vid minsta lilla fundering är det bara att skriva🙌
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär