Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön glansig pufferjacka - Säljer en snygg grön pufferjacka med glansig finish. Använd ca 4 gånger och kostar 1600 ny. Storlek xs men passar även större. Jackan har en stor huva och dragkedjor på fickorna. Perfekt för vintern och är vind och vattentät.
Grön Weekday jacka  - Mörk grön jacka från Weekday i storlek M.
Grön jacka  - Snygg jeans jacka från Zara
Grön  jacka - Grön  och beage jacka med med krokodil skin liknande ärmar
Grön jacka  - Grön jacka  Supersnygg 💘 Sitter oversized på mig som har S
Grön jacka - Många bra fickor. Står att det är XXXL, men passar mer M-L (ev XL)
Grön jacka  - Säljer denna skitsnygga gröna jeansjackan från Dcate då den inte kommer till användning längre! Bra skick, 34/S💗
Grön glansig jacka
Grön glansig jacka - 89 Grön glansig jacka - 90 Grön glansig jacka - 91

Grön glansig jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Weekday
Färg: Grön

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna eftertraktade glansiga gröna jackan ifrån weekday, finns inte att köpa i butik. Kommer inte till användning. Herrmodell men passar snyggt oversized på tjejer! Jag är 155 cm lång och den är stor på mig. Knappt använd! Frakt tillkommer.

Meja
Meja
(39)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå J.Lindeberg jacka. Storlek L. Jag bär egentligen storlek S så den är lite stor på mig på bilden. Inga deffekter alls. Priset är inte slaget i sten!
J.lindeberg Fodrad Field Jacket - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M  passar dig som är mellan 178-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Riktigt snygg och fodrad så passar som vinter/vårjacka! Skriv för mer information!🤝
Colmar pufferjacka vit - Säljer en ljus beige/ vit pufferjacka från Colmar med huva. Jag köpte den själv på Vinted men nu säljer jag vidare för att den var för liten. Den är lagad på tre ställen på ena ärmen. Skriv gärna om frågor! 💝Pris kan diskuteras vid snabb affär
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.