Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy jacka zara - Säljer denna Teddy jacka 🥰❤️(Inte mina bilder)kan även byta jacka st xs(pris kan diskuteras)
Teddy jacka zara - Så skön jacka som passar till allt! Passar bra nu till våren☀️
Zara teddy-jacka - Dubbelsidig jacka (2 jackor i 1) I teddymsterial och mockaimitation  från Zaras barnavdelning (strl 164). Passar mig som är 167 cm och vanligtvis bär en strl S/M.
Teddy jacka! - Säljer denna superfina Teddy jacka ifrån zara som tyvärr inte kommer till användning! 🤍🤍
Teddy jacka  - Jag säljer min Teddy jacka från Zara som få har blivit för liten. Den är i storlek 140. Kontakta mig om ni vill ha fler bilder eller annat. Kan diskutera pris.
Teddy jacka från ZARA - Mycket bra skick. Använd ett få tal gånger. Ordinarie pris: 999kr
Teddy jacka  - Säljer min Teddy jacka från Zara, den har ett litet hål i armen men det syns inte. Det står storlek M men passar mig som brukar ha S, skriv gärna om du har några frågor.
linnéasgarderob
linnéasgarderob
zara teddy jacka
zara teddy jacka - 89 zara teddy jacka - 90

zara teddy jacka

Storlek: xs
Kategori: Jackor
Märke: Zara

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Teddy jacka från Zara i väldigt fint skick! verklgien super mysig att ha på sig, perfekt nu till hösten men passar även under vintern! passar xs-s och frakt tillkommer 🧚🏼‍♀️

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön massimo dutti jacka i storlek m - Säljer en mörkgrön och slutsåld massimo dutti pufferjacka med stor huva och dragkedja framtill. Jackan är tillverkad i glansigt syntetmaterial med dunfyllning. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look som är lätt att styla med jeans eller hoodie.
Moncler cardigan (svart) - Svart cardigan från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Cardiganen har hög krage, hel dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilren design.
intressekoll, fjällräven - Säljer eller byter min fjällräven i women expeditionen down lite jacket. Köpt föra året men har inga defekter. Eller om någon har en i svart xs som vill byta!!
Moncler Maya - Matt Svart Moncler maya || Storlek 3 men passar S/M || NFC funkar ||
Träningsjacka lik Lululemon - Snygg svart träningsjacka som ser ut som dom från Lululemon, med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har hög krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Materialet är mjukt och stretchigt syntet, perfekt för träning eller chill.🩵🩷Storlek 4 (XS)
Grön massimodutti jacka  - Grön massimodutti jacka i storlek xs som ny endast lite smink på insidan av kragen säljer för de pris som står!
Grå canada goose jacka  - Snygg grå dunjacka från Canada Goose med svart logotyp på ärmen. Jackan har huva, dragkedja och tryckknappar framtill samt två sidofickor. Insidan är svart och jackan är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar.
Vinröd pufferjacka Calvin Klein Jeans - Snygg vinröd pufferjacka från Calvin Klein Jeans med avtagbar luva. Blivit skräddarsydd i vänster ärm, inget som syns ❤️Perfekt för kalla vinterdagar då den är mycket fodrad!