Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Såå sjukt snygg jacka från cubus💕
Jacka - Jeansjacka med mjuk päls. Pälsen runt nacken går även att ta av. Perfekt nu i vår 💗 Märket är livola och nypris är 1200.
Jacka  - Cropped twill jacket  Storlek S men är stor i storleken så passar även  M
Jacka - Jättesnygg dunjacka! Perfekt till hösten
Jacka - Snygg pinkojacka som jag säljer pga att jag knappt använt den! Pris kan diskuteras och skriv för fler bilder!
Jacka - Jacks från Terranova, köpte från min besök till Rom och använd några gånger. Snyggt och fin färg. Normal i storlek och är i mycket bra skick!
Jacka - Säljer denna snygga jeansjackan som jag köpt från sellpy☀️! Skriv vid fler bilder eller funderingar!🌸 Storlek: S
Jacka
Jacka  - 89 Jacka  - 90

Jacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Cubus
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina bomber jacka efterosm den ej kommer till användning . Den är perfekt till sommaren och våren eftersom den är lite tunnare i materialet och den är även lite oversize ❤️

Filippahanikat
Filippahanikat
(10)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!
Moncler Maya  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett snyggt serietryck och nederkanten är justerbar. Perfekt för det kallare vädret som är på väg ⛄️❄️