Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cool röd väst! - Köpt på secondhand men tyvärr endast använd fåtal ggr då jag tycker den är lite liten på mig som är 178, så tror den passar bättre på ngn lite kortare! det står size 150 på etiketten men den passar som en S skulle jag säga. Fint skick men har ett litet hål på axeln, vill ni ha fler bilder kan ni kontakta mig! Budgivning i kommentarerna! HOGSTA BUD 290kr
Cool Puma väst - Cool lila väst från Puma. Vet inte riktigt vilken storlek men passar xs. Bra skick! 💕
Cool väst - Cool väst perfekt till våren 😍😍 Har tyvärr ingen lapp så vet ej märke ⭐️
Cool rödjacka  - Cool röd y2k vinterjacka i st 38! Den är i fint skick och använd kanske en gång av mig!🙌❤️
Cool jacka - Säljer en super cool tunnare jacka eller kofta som liknar en kavaj. Den är inte så använd men lappen är borta så vet tyvärr inte storlek eller märke🩷
Cool Väst  - Har aldrig använts och bra form! Dragkedjan fungerar som det ska.
Cool väst
Cool väst  - 89 Cool väst  - 90

Cool väst

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Färg: Röd

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättecool väst som är ganska liten så sitter snyggt då den får en cropped passform. Hör av för fler frågor eller bilder!

Olivia
Olivia
(9)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Snygg Zara jacka - Jätte snygg populär jacka ifrån Zara💕 knappt använd
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.
Trenchcoat  - Använder ej
SÖKER en svart pufferjacka från Fjällräven - Jag söker en svart fjällräven jacka (Women, expedition down lite) i storlek S. Hör gärna av er om ni har någon ni vill sälja
Svart teddyjacka med bälte - Nyskick utan prislapp från Gina Tricot
Ralph Lauren Purple Lable Shearling Jacka - Säljer en beige shearling jacka från Ralph Lauren med päls krage och foder i päls. Jackan har två stora fickor med lock och knappar, samt dragkedja framtill. Tillverkad i Italien och har en snygg, klassisk look som är perfekt för kyliga dagar. Kostar 60000kr från butik.