Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kappa från Burberry - Elegant svart kappa från Burberry med klassisk design. Kappan har långa ärmar och ett medföljande bälte för en stilren look. Perfekt för kyligare dagar med sin tidlösa stil och högkvalitativa material.
Burberry kappa - Intressekoll på mina burberry kappor då jag inte använder de så ofta. Har köpt de av en släkting som köpt de nya, så vet att de är äkta. Passar s-l
Burberry kappa - Burberry jacka sitter som en L, den är i fint skick. Har modifierats på axlarna där det fanns remmar innan. Kan skicka bild.
Burberry kappa - Jättefin burberry kappa som funkar perfekt till vintern och hösten i bra skick förutom att en knapp är lite sönder! Skriv för fler bilder och priset är diskuterbart💕
Burberry kappa med skinndetaljer  - Burberry gör ju mycket fina kappor och Trenchcoats. Den här köpte jag för rätt många år sedan i Milano. Den är använd och fodret är slitet, men lagat. Den är också kemtvättad några gånger så den är hel och ren. Jag kan träffas eller skicka den till dig om du vill. Mvh Carina Andersson
Beige burberry kappa - Nypris ca 25000kr🤎🤍pris kan diskuteras
Burberry kappa - En super fin burberry trenchcoat i en fin mörk brun färg. Den är använd en gång och är i helt orört skick. Säljer på grund av att jag tycker den är svår att matcha med andra plagg men passar perfekt till någon som gillar att bära jordnära färger. Den är i 95% ull och otroligt mjuk i materialet. Storlek L i dam  Nypris 15000kr kvitto finns dessvärre inte kvar
Juliana Andersson

Burberry Kappa Äkta

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Burberry

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Burberry kappa strl L, har själv S-M och sitter super fint om man vill ha den lite oversized

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.
Vit Nike Brasil regnjacka med huva - Snygg vit regnjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och tryck i grönt och lila. Perfekt för dig som gillar fotboll och vill ha en sportig stil.