Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Canada Goose - Svart pufferjacka från Canada Goose med ikonisk röd och vit patch på ärmen. Jackan har hög krage med snörning, stora quiltade sektioner och är fylld med dun och fjädrar. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. Kommer med original förpackning. Pris kan diskuteras.
Svart Canada Goose pufferjacka  - Snygg svart pufferjacka med huva och dragkedja. Perfekt för kalla dagar med sin quiltade design som håller värmen. Jackan har en stilren look och passar bra till olika outfits.
Svart pufferjacka från Canada Goose - Svart pufferjacka från Canada Goose med huva och klassisk patch på ärmen. Jackan har quiltad design, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst look som funkar till streetwear. Materialet är polyester och dun.
Svart pufferjacka från Canada Goose - Svart pufferjacka från Canada Goose med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har horisontella quiltade sektioner, två dragkedjeförsedda fickor och tydlig Canada Goose-tryck på dragkedjan. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, modern look.
Svart pufferjacka från Canada Goose - Svart pufferjacka från Canada Goose med avtagbar huva och pälsdetalj. Jackan har quiltad design, dragkedja med logotyp och tryckknappar framtill. Märkets patch på ärmen ger en clean look. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear.
Svart pufferjacka från Canada Goose - Säljer en svart pufferjacka från Canada Goose med ikonisk patch på ärmen. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill, samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look. Modellen är Fusion S/P.
Svart pufferjacka från Canada Goose - Säljer en svart pufferjacka från Canada Goose med fet päls på huvan och klassisk logga på ärmen. Jackan har dragkedja, stora fickor och är riktigt dunig. Perfekt för kalla vinterdagar och har en clean, mörk look.
Svart pufferjacka Canada Goose - Svart pufferjacka från Canada Goose med stickade ärmar och quiltad front. Jackan har dragkedja hela vägen och en snygg logotyp på ärmen. Materialmix med polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en clean look med premiumkänsla.äkta stl S  ett pytte litet hål vid armhålan
Svart pufferjacka från Canada Goose
Svart pufferjacka från Canada Goose - 0 Svart pufferjacka från Canada Goose - 1 Svart pufferjacka från Canada Goose - 2

Svart pufferjacka från Canada Goose

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Canada Goose
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

2599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart, glansig pufferjacka från Canada Goose med luva och klassisk logga på ärmen. Jackan är storlek M men den passar som storlek L. Skriv privat för mer bilder eller information.

D.Resell
D.Resell
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trekvarts kappa - Så fin med kortare ärm! Saknar knapp men går att sy på en egen, eller ha den öppen mer som en kofta!!🤍🙌🏻
Beige Herno jacka - Säljer en beige pufferjacka från Herno. Storlek S, använd max 4 ggr och köpt från vestiaire! Skriv för fler bilder eller frågor
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Quiltad grön jacka från Zara - Säljer en quiltad jacka från Zara i en snygg olivgrön färg. Jackan har hög krage, två stora fickor framtill och dragkedja. Den är croppad med snörning vid midjan och ärmarna, perfekt för att ge en cool vibe till din outfit. Använd två gånger efter att ha köpt på Vinted och ser helt ny ut
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.