Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kappa från Kappahl  - Jätte snygg kappa från kappahl, använder inte längre, köpt för 900 men säljer nu för 300
Svart kappa Kappahl  - Snygg svart kort kappa från Kappahl med stora fickor och knappar framtill. Skriv för frågor o fler bilder 💕
Svart kappa från Kappahl - Snygg svart kapppa från Kappahl. Det är i storlek S men är lite stor på mig. Köpte den för 899kr. Kan sänka pris vid snabb köp❤️
Svart kappa från KappAhl - Säljer en stilren svart kappa från KappAhl i storlek XL. Den är tillverkad av 70% ull och 25% polyester, vilket gör den både varm och hållbar. Kappan har långa ärmar och stängs med knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar.
Svart kappa från KappAhl - Säljer en stilren svart kappa från KappAhl i storlek 34/36. Den har långa ärmar och knäpps med dekorativa knappar framtill. Perfekt för höst och vår, och funkar både till vardags och fest. 🖤
Svart kappa från Kappahl - Elegant svart kappa från Kappahl i storlek S. Tillverkad av 100% polyester, perfekt för kyligare dagar. Klassisk design med knappar framtill och en stilren siluett. Orginal pris 1000 säljs för 600.
Svart kappa från Kappahl - Stilren svart kappa från Kappahl med klassisk krage och knäppning framtill. Fodret är glansigt och har en diskret randig effekt i vinröd ton. Långärmad och rak passform, perfekt för kyligare dagar.
Svart kappa från Kappahl - Säljer denna svarta kappan från Kappahl med klassisk dubbelknäppning och bred krage då den är för liten för mig. Kappan har två sidofickor och är helsvart i färgen. Materialet är mjukt och känns som ullblandning, perfekt för kyliga dagar. Den är passande i storlek(158).
Svart kappa från KappAhl
Svart kappa från KappAhl - 89 Svart kappa från KappAhl - 90 Svart kappa från KappAhl - 91 Svart kappa från KappAhl - 92

Svart kappa från KappAhl

Storlek: 40/42
Kategori: Jackor
Märke: Kappahl
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren svart kappa från KappAhl i storlek 40/42. Den har en snygg dragkedja framtill och är perfekt för höst och vinter. Jackan är i bra skick och har en klassisk design som passar till alla tillfällen.

Emma Schönbeck
Emma Schönbeck
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.