Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vårjacka Monki - Jacka från Monki. Sparsamt använd. Storlek XS men tycker den är mera som en S, eller oversized xs
Rosa vårjacka från MONKI - Använt några gånger, bra i skick.
Monki vårjacka - Fin flerfärgad vårjacka! Hel och i fint skick!
Vår jacka från Monki - Säljer denna trendiga fina vår jacka från Monki. Säljer för att den inte har kommit till användning. Har använt den typ 1 gång❤️ lånade bilder. Original pris 600kr men säljer för 400kr❤️
Monki Höst/Vår jacka - Helt ny vårjacka i storlek XS! Säljer då den är oversized och ser jätte stor ut på mig, aldrig använd. Skickar gärna fler bilder om så önskas ❤️  Originalpris: 600kr Fraktas eller mötes upp.
FIN VÅRJACKA - I mycket gott skick. Passar perfekt till vår/sommar  storlek S
Vårjacka - Söt vårjacka jag köpt på monki något år sedan. Använt sparsamt (max 3 gånger). Storleken är xxs men skulle säga att den är xs också.
Skjorta/vårjacka från Monki!
Skjorta/vårjacka från Monki!  - 89 Skjorta/vårjacka från Monki!  - 90 Skjorta/vårjacka från Monki!  - 91

Skjorta/vårjacka från Monki!

Storlek: XS (S/M)
Kategori: Jackor
Märke: Monki

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En ball randig vårjacka som även funkar som skjorta! Storlek XS men skulle mer säga den är S/M! Aldrig använd så mycket bra skick! Köparen står för frakten (66kr) 🥰

Mollysofiie
Mollysofiie
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Moncler Maya  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett snyggt serietryck och nederkanten är justerbar. Perfekt för det kallare vädret som är på väg ⛄️❄️
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!