Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Svart teddyjacka från Global Funk - Säljer en svart teddyjacka från Global Funk med mjukt fuskpälsfoder och bred krage. Jackan har en snygg skinnlook på utsidan, dragkedja framtill och två fickor. Perfekt för dig som vill ha en cool och varm jacka med lite oversized känsla.
Tunn skidjacka från FUNK - Sparsamt använd. Vind/skidjacka. Två fickor med dragkedja. Möjlighet till lufthål vid båda armhålorna. Luva. Snörning i midjan.
Funk  - Funk jacka i väldigt bra skick, ordinarie pris är runt 300kr
Zebramönstrad regnjacka från Funk - Snygg regnjacka från Funk i storlek 140 med svartvita zebraränder. Jackan har huva, dragkedja och två fickor med dragkedjor. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett coolt mönster även när det regnar.
Rosa vinterjacka från 157 Funk - Säljer en rosa vinterjacka från 157 Funk med huva och dragkedja. Jackan har ljusa mönsterdetaljer, flera fickor med dragkedja och justerbara ärmslut. Materialet är syntet och jackan är fodrad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och snöaktiviteter.
Moncler väst (scanner funkar - Moncler väst med luva och scanner
Lila regnjacka och byxa från FUNK  - Säljer ett set med lila regnjacka och matchande byxa från FUNK. Jackan har huva, dragkedja och reflexdetaljer på ärmar och fickor. Perfekt för regniga dagar och utomhusaktiviteter.
Zebramönstrad vindjacka från 157 Funk - Säljer en brun och svart zebramönstrad vindjacka från 157 Funk i storlek 140. Jackan har huva, dragkedja och reflexdetaljer på ärmarna samt två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med coolt mönster och streetkänsla.