Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka - Fin skinnjacka i äkta läder. Avtagbar pälskrage, större i modellen och har spännen som man kan göra tajtare i midjan om man vill det.
Skinnjacka  - Jättefin skinnjacka med oversizes passform. Bara använd två gånger! Säljer för har redan en annan skinnjacka 🥰
Skinnjacka  - Vintage Köpt i Norge för 900 norska kronor
Skinnjacka  - Snygg skinnjacka
Skinnjacka  - Skitsnygg skinnjacka❤️‍🔥❤️‍🔥 Perfekt till hösten! Jättebra skick🌟
Skinnjacka  - Märkbrun skinnjacka med insväng midja. Märke janbell bra skick. Storlek 36 men passar dig som har XS också.
Zara skinnjacka - säljer snygg skinnjacka från Zara i strl xl men passar s-m, skitsnygg passar till allt. Köpte för några veckor sen men har inte kommit till användning.💕
Nathalietillgren
Nathalietillgren
Skinnjacka
Skinnjacka - 89 Skinnjacka - 90 Skinnjacka - 91 Skinnjacka - 92 Skinnjacka - 93

Skinnjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Brun

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sjukt fin jacka i läderimitation💕 sparsamt använd

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön massimo dutti jacka i storlek m - Säljer en mörkgrön och slutsåld massimo dutti pufferjacka med stor huva och dragkedja framtill. Jackan är tillverkad i glansigt syntetmaterial med dunfyllning. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look som är lätt att styla med jeans eller hoodie.
Moncler cardigan (svart) - Svart cardigan från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Cardiganen har hög krage, hel dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilren design.
Mörkblå pufferjacka med huva - Säljer en slutsåld mörkblå pufferjacka med stor, mysig huva och dragkedja framtill. Passformen är normal och den har långa ärmar. Aldrig använd. Nypris 799
intressekoll, fjällräven - Säljer eller byter min fjällräven i women expeditionen down lite jacket. Köpt föra året men har inga defekter. Eller om någon har en i svart xs som vill byta!!
Grön massimodutti jacka  - Grön massimodutti jacka i storlek xs som ny endast lite smink på insidan av kragen säljer för de pris som står!
 Fjällräven jacka - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XS.  Men den passar även S. Det finns en defekt som bilden visar men det syns inte när man har på sig den!
Grå canada goose jacka  - Snygg grå dunjacka från Canada Goose med svart logotyp på ärmen. Jackan har huva, dragkedja och tryckknappar framtill samt två sidofickor. Insidan är svart och jackan är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar.
Träningsjacka lik Lululemon - Snygg svart träningsjacka som ser ut som dom från Lululemon, med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har hög krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Materialet är mjukt och stretchigt syntet, perfekt för träning eller chill.🩵🩷Storlek 4 (XS)