Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka/kappa - Supermysig beige som är perfekt för alla dagar. Den har en normal passform och långa ärmar. Jackan är gjord av mjukt material.
Jacka / kappa - sparsamt använd storlek s
Jacka/kappa - En fin kortare kappa med knappar, den går lite över rumpan på mig. Stl M , Jag är 165 cm lång💞
Jacka/kapp - Superfin teddyjacka från veromoda. Superbra skick. Ord pris 600kr
Jacka / kappa  - Använd få tal gånger men som ny inga defekter alls. Perfekt inför sena sommar kvällar med mera. !  Den är i stl XS men passar även M denna kappa är i storlek xs-m pga går att Justera. Den är köpt på bikbok för 699kr , dragkedjan funkar!
Kappa/ jacka  - Säljer min fina kappa då den inte kommer till användning💚 super fin nu till höst!! Mycket bra skick ( tillkommer med en bälte)
Jacka/kappa
Jacka/kappa - 89 Jacka/kappa - 90

Jacka/kappa

Storlek: xs
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Vit

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min fina vårjacka/skjorta! Superfin bu till våren! Köp på Veromoda för ungeäfär ett år sedan för 500kr💓 Sorlek xs men passar även s och m.

tilde
tilde
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Quiltad jeans bomberjacka & Other Stories - Säljer en quiltad bomberjacka i blått jeanstyg från & Other Stories, fodrad med mjuk teddy i beige. Jackan har ribbade muddar, dragkedja och fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en chill och varm look i höst och vinter.
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10!🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Vit Nike Brasil vindjacka  - Säljer en vit vindjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken på bröstet och ärmarna. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och meshfoder på insidan. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill sticka ut med landslagsvibe.
Ljusblå pufferjacka från Fjällräven - söker denna jacka från Fjällräven. Gärna denna färg men kan tänka mig en grön,svart eller mörkblå för ett rimligt pris !! Ska vara i bra skick .