🌸 Andrea 🌸

Kort kappa Zara

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Flerfärgad

349 SEK

Beskrivning

Fin kort kappa från Zara, strl XS. Tyvärr så har den inte kommit till så stor användning för mig och hoppas att den får en ny ägare. Se mina övriga aktioner! ❤️

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Missay poncho - Svart poncho från missay
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Patagonia väst - Säljer en ny Patagonia väst som aldrig är använd för att den är för liten! Måttet från axeln ner till midjan 65 cm och mellan armarna 50 cm. Passar er som är från 170 till 180 ca!
Kappa - Super snygg💗💗
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.