Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oversized jeansjacka  - 💙Jeansjacka från Gina tricot i storlek S  Köpt för flera år sedan men sparsamt använd💙
Ljusblå oversized jeansjacka - Skitsnygg ljusblå jeansjacka. Säljer då den var för stor, inte mina bilder. Ca storlek S.
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage, bröstfickor med knappar och markerade sömmar. Jackan har långa ärmar och knäppning framtill. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Oversized jeansjacka  - Söt jeansjacka från hm som tyväär är lite liten på mig, passar någon som har xs-s💕
Giantricot oversized jeansjacka - Nyskick, aldrig använd.
Oversized ljusblå jeansjacka Gina S  - Loose denim jacket Gina tricot Säljer en oversized ljusblå jeansjacka  Ny kostar 600kr
Oversized jeansjacka  - Säljer en klassisk ljusblå jeansjacka från Shein i oversized modell. Jackan har långa ärmar, knappar framtill och två bröstfickor med lock. Perfekt att styla till jeans, kjol eller shorts. Jätte fint skick och jättesnygg
Oversized ljusblå jeansjacka från Gina Tricot - Jeansjacka med så fin tvätt, aldrig använd med lappar kvar🥰Oversized modell och så fin!
Hanna Vestlund

Oversized jeansjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oversized croppad ljus jeansjacka från ginatricot. Storlek S och passar även M. Aldrig använd 💙💙💙

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Kappa - Super snygg💗💗
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Ralph Lauren Jacka - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek 48/S passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 5000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Missay poncho - Svart poncho från missay
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara