Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeansjacka Zara  - Jeansjacka i Manchester tyg från Zara.
Zara jeansjacka  - Snygg och jättepopulär grön jeansjacka med stora fickor och knappar framtill. Jättesnygg, knappt använd alls, sitter lite för stort på mig eftersom jag är kort.
Grön jeansjacka från zara - Supersöt trendig khakigrön jeansjacka från Zara! Använd endast 1 gång!
Camoflauge jeansjacka från Zara - Säljer en oversized jeansjacka från Zara med blommigt mönster i grått, vitt och beige. Jackan har dragkedja framtill, klassisk krage och fickor på sidorna samt en bröstficka med dragkedja.
Olivgrön jeansjacka från zara - Säljer en olivgrön jeansjacka i bra skick från zara. Den har en dragkedja framtill och flera praktiska fickor. Perfekt för höst och vår, med en normal passform och långa ärmar. Jackan är stilren och lätt att matcha med olika outfits 💗priset är diskuterbart
Jeansjacka från zara - Supercool jeansjacka från Zara
Zara jeansjacka  - Såå fin jeansjacka från zara som aldrig använts. Den har prislappen kvar! Liten i storleken. Säljs inte längre i den modellen på zara. Säljer de matchande shortsen i en annan annons💐💘
Jeansjacka från Zara
Jeansjacka från Zara - 0 Jeansjacka från Zara - 1 Jeansjacka från Zara - 2 Jeansjacka från Zara - 3

Jeansjacka från Zara

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin grön jeansjacka från Zara. Jackan är lite oversize i modellen med knappar framtill och två stora fickor på bröstet. Mycket fint skick.

Andrea Nyström
Andrea Nyström
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Zara bomberjacka  - Bomberjacka i mockaeffekt från Zara som inte kommer till användning tyvärr! ❤️
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart pufferjack  - Går inte att prata om priset
Svart Burberry pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med stor huva och rutig fodring i svart, vitt och lite rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. Märke på ärmen med texten 'Burberry London England'. Perfekt för kalla dagar. Jackan är använd endast 1 gång och är som ny. Hör av er vid frågor
HERNO jacka - Säljer nu denna sjukt sällsynta och stört snygga herno jacka! Den är i size 48,  motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Modellen är 179cm! Luvan är avtagbar! Hör av dig vid minsta fundering 🙌🤩
Svart träningsjacka från Lululemon NY - NY Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har högt krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Köpt utomlands därav priset :-)