Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kappa från Nelly - Säljer en svart kappa med bred krage och omlott-design. Jackan har ett matchande bälte i midjan och långa ärmar. Stilen är clean och modern, perfekt för dig som gillar minimalistiska vibes. Materialet ser ut att vara mjukt och lite tjockare, typ ull eller polyester.
Nelly kappa  - En jättefin Nelly kappa perfekt nu till hösten som jag säljer då jag redan har en kappa💕har använt ett fåtal gånger, så väldigt bra skick 💕kontakta för fler bilder om ni vill💕pris kan diskuteras , passar mig som vanligtvis har s
Nelly kappa  - En Nelly kappa som använts nästan aldrig❤️
Kappa - Nelly - Svart kappa från Nelly. Storlek XS. Bältet saknas men i övrigt i fint skick 🌸
Nelly kappa - Jättefin Nelly kappa som använt aldrig längre, jättelik design by si❤️passar s/m
Svart kappa från Nelly  - Jätte fin kappa passar till exakt allt. Den är heller inte så tung på! Säljer den pågrund av att den inte kommer till nån användning, den är använd max 3-4 gånger. Den är köpt från Nelly. Köpt för 400kr säljer för 320kr
Svart kappa, Nelly - Stilren svart ”kappa”  från Nelly i ullmix med klassisk krage, stora framfickor och knäppning med tre knappar. Jackan har lång ärm och är fodrad med slätt tyg för extra komfort. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla. Skriv för specifika bilder!
Nova Persson
Nova Persson
Kappa från Nelly
Kappa från Nelly  - 89 Kappa från Nelly  - 90 Kappa från Nelly  - 90 Kappa från Nelly  - 91 Kappa från Nelly  - 91 Kappa från Nelly  - 92 Kappa från Nelly  - 92

Kappa från Nelly

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har en kappa från Nelly som jag köpte mars 2023, den är i okej skick, inga skador, dock blivit lite ”noppror” typ vid ärmarna. Men som knappt märks. Den heter short belted jacket och finns på Nelly. Vill sälja den då den e något kort för mig, (tycker jag). Köpte den i storlek xxs/xs

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu!
Svart  windbreaker från Moncler med huva - Svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och snygga röda och vita ränder på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar. Två fickor med tryckknappar och justerbar dragsko vid huvan.
Svart träningsjacka från Lululemon - Jättefin jacka från Lululemons tidigare kollektion. Köpt på Vinted men passade inte dottern. Som define i modellen men i lite tunnare material.
Svart pufferjacka från Massimo Dutti - Säljer denna jackan som är i den gamla modellen som jag köpt här på vinted, inga defekter alls! Köpt för 2000kr så säljer ej för mindre än det.
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕