Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skit snygg höst/vår kappa - Stl 158/164 passar xs🌟 andvänd i ca 1,5 år. Har du frågor eller vill ha bättre bild är det bara att fråga💕💕 (katt finns i hemmet) läs gärna min bio🙌
Gina Tricot kappa - Säljer då den inte kommer till användning. Storleken är 158/164. Perfekt nu till hösten!
Grå kappa från Gina Tricot - Snygg grå kappa från Gina Tricot med stora knappar och bred krage. Perfekt för höst och vår. Jackan har en stilren design och är lätt att matcha med olika outfits.
Kappa Gina Tricot  - En kort grå kappa från Ginatricot
Grå kappa från Gina Tricot - Fin kappa man kan ha på våren och hösten! Använt en gång, inga deffekter. Det är ju i barnstorlek i 152 men den sitter som en XS för det brukar jag ha i jackor
Grå kappa från Gina Tricot - Snygg grå kappa från Gina Tricot med bred krage och två stora knappar framtill. Jackan har en klassisk rak passform och är långärmad, perfekt för kyliga dagar. Materialet känns mjukt och har en ull-liknande look som ger en stilren vibe.
Grå kappa från Gina Tricot - Stilren grå skepparkavaj från Gina Tricot med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en boxig passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns både klassiskt och trendigt. Perfekt för dig som vill ha en snygg och enkel look. Storlek 146/152 i nyskick💓
Larinkhaskie
Larinkhaskie
Gina tricot vår/höst kappa
Gina tricot vår/höst kappa - 89 Gina tricot vår/höst kappa - 90

Gina tricot vår/höst kappa

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

FRI FRAKT! Använd 1 gång, inga defekter och som ny! Säljes enbart för att färgen tyvärr inte passar mig. Köpt för 599kr, säljes för 400. Skicka meddelande om bilder önskas :) Jackan finns i Örebro, men kan fraktas

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå jacka - Mysig jättefin jacka💕osäker på vart den är ifrån
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till hösten/vintern  Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Svart pufferjacka från Massimo Dutti - Säljer denna jackan som är i den gamla modellen som jag köpt här på vinted, inga defekter alls! Köpt för 2000kr så säljer ej för mindre än det.