Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Garoff kappa - Använd men i bra skick
Svart pufferjacka med päls från Garoff - Säljer en svart pufferjacka från Garoff med stor fluffig päls runt huvan. Jackan har dragkedja framtill och två snedställda fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg siluett.
Garoff vinterjacka med päls - Vinterjacka med päls från Garoff. Figur formad, sitter jättefin på kroppen, i mycket bra skick använt bara ett par gånger. Går även att ta bort pälsen.    Orginalpris: 1500kr Pris kan diskuteras.
Svart kappa med fuskpäls från Garoff - Säljer en svart kappa från Garoff med stora fuskpälsdetaljer vid krage och ärmslut. Kappan har bälte i midjan och lång ärm, perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig vibe. Klassisk och snygg modell som ger statement till din outfit.
Garoff kappa  - Kappa från garoff. Haft kappan i ett år men är som oanvänd har knappt använt den. Köptes för 1000kr säljes för 700kr
Garoff kappa💞 - En garoff jacka som inte är använd alls. Jag köpte den för nån månad sen men den va för stor för mig. Storlek xs men den är som S/M. Köpte den i Stockholm Garoff affären för 3000, säljer den för 2300. Kom privat för några frågor 💞
Svart äkta päls kappa - Storlek Xxs köpt på garoff för nått åt sen men knappt använd
Svart glansig Garoff jacka med päls - Säljer en svart, glansig pufferjacka med fluffig svart päls runt huvan. Jackan är köpt i Garoff förs året och använd bara några gånger den är som ny.
Gabby

Svart kappa från garoff med äkta päls

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin kappa från garoff. Köpt för 2500kr men säljer för 900 eftersom den är använd. Den är i okej skick och kan ha några små skavanker. Personligen tycker jag den är i fint skick. Är i storlek XS. Sitter verkligen så fint och passar perfekt!💗kan förhandla pris även!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Colmar pufferjacka med huva - Det är nu dags att sälja min fina colmar jacka som jag köpte september 2023 för 5000kr, fint skick förutom märket som slitit lite som bild 4 visar, går nog att fixa men därför säljer jag den billigt, men inga större defekter finns! Pris lapp finns och skickas med! Storlek 44, passar mig som är en xs-s. Kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär, hör av dig vid frågor🥰
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Svart hoodiejacka Abercrombie & Fitch - Snygg svart hoodiejacka från Abercrombie & Fitch med dragkedja och knappar framtill. Jackan har huva med vita snören, två fickor och ett broderat märke på ärmen. Insidan är mjukt fodrad i beige och materialet är bomull. Perfekt för chill och streetwear.
Blå Fjällräven Expedition dunjacka S - Säljer en blå Fjällräven Expedition Down Jacket från 1974-serien, dammodell i storlek S. Jackan har huva med gula snören, två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt ikonisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar. Köptes dec 2024 och använd max 5ggr.  Säljes pga av att den känns för stor.
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Brun mönstrad cardigan jacka från Zara - Säljer en oversized cardigan jacka från Zara i brun och beige med rutigt mönster. Jackan har stora knappar framtill, bred krage och långärmade ärmar. Stickad i mjukt material som ger en chill och trendig vibe. Perfekt för lager-på-lager och att hålla sig varm.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Colmar Jacka - Mycket fint skick, inga defekter, tags medföljer! Storlek 48/S, passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 5000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝