Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kappa från Zara  - Elegant svart kappa från Zara. Perfekt för våren och vardagen eller utgång i vårsolen💗.
Svart kappa från Zara - Stilren svart kappa från Zara med klassisk krage och enkel knäppning framtill. Jackan har två fickor och är helfodrad, perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look. Passar till allt och ger en snygg siluett.
Svart kappa från Zara - Stilren svart kappa från Zara med klassisk krage och rak passform. Jackan är långärmad och har en enkel, tidlös design som funkar till det mesta. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en snygg jacka till höst och vinter.
Svart Zara Kappa - Endast använd fåtal gånger, köptes för 1500kr. Om fler är intresserade blir d budgivning
Zara kappa svart  - Säljer min super snygga kappa från Zara i storlek Xs, lite overzize i stl. Endast använd en gång och köptes förra vintern. Nypris 899kr 💗
Svart kappa från Zara - Elegant svart kappa från Zara med klassisk design. Perfekt för kyligare dagar med sin stilrena look och långa ärmar. Tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Svart kappa från Zara - Säljer en svart kappa från Zara i storlek S. Den har en klassisk design med knappar framtill och är perfekt för höst och vinter. Kappan är i bra skick och men med tecken på användning.
Angelina 🤍

Svart kappa från Zara

Storlek: dam s
Kategori: Jackor
Märke: Zara

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint skick, bortsett från lite nopprig på vissa ställen annars väl använda. 899kr nypris

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.