Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart ”Cardigan” från Zara storlek L - Säljer en stilren svart cardigan med dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en quiltad design som ger extra värme. Perfekt för kyligare dagar. Jackan är mer eller mindre i nyskick, använd Max 10x. Kostar runt 500 i nypris.
Svart bomberjacka från Zara, storlek L - Stilren svart bomberjacka från Zara i storlek L. Jackan har klassisk krage, knäppning med knappar framtill och två snedställda fickor. Ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant ger en snygg passform. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look.
Svart cardigan från Zara - Snygg svart cardigan från Zara med quiltad framsida och diskreta vita och röda detaljer vid muddar och nederkant. Jackan har dragkedja och långärmad design, perfekt för en stilren look. Materialet är polyester och jackan har en modern, normal passform.
Svart trackjacka från FSBN, storlek L - Svart trackjacka från FSBN i storlek L med relaxed fit. Jackan har hel dragkedja framtill, ståkrage och två sidofickor med dragkedja. Materialet är blankt och mjukt, perfekt för en sportig och chill stil. Diskret FSBN-logga broderad på bröstet.
Svart dunväst från Moncler, storlek L - Svart dunväst från Moncler med quiltad design och hög krage. Västen har tydlig Moncler-logga på bröstet och vit broderad Moncler-text längs dragkedjan. Två sidofickor med dragkedja och coolt serietryck på insidan. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Svart cardigan från Zara, Storlek M - Svart pufferjacka från Zara i storlek M. Jackan har en stilren design med ståkrage, dragkedja framtill och två sidofickor. Materialet är syntet och polyester, vilket gör den lätt och bekväm. Perfekt för kyliga dagar när du vill ha en enkel och clean look. Jag har använt den 5 gånger, men den passar inte mig. Hör av er om ni har fler frågor!
Svart dunväst från Bvaldi, storlek L - Svart dunväst från Bvaldi med quiltad design och hög krage. Ny pris 1799kr- mitt pris 749:- Västen har två praktiska fickor med dragkedja och ett snyggt Bvaldi-emblem på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under kyliga dagar. Luvan med följer vid köp, hör av er vid frågor och intresse 🤩
Svart Parajumper storlek L - Hej  Säljer min parajumper jacka storlek L, då den inte är min stil  Knappt använd och bara legat i garderoben då jag inte gillade och inte passade min stil. Kvitto finns Säljer för 3400kr då nypris är 5000kr, priset kan diskuteras vid snabbare affär
Svart ”Cardigan” från Zara storlek L
Svart ”Cardigan” från Zara storlek L - 0

Svart ”Cardigan” från Zara storlek L

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren svart cardigan med dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en quiltad design som ger extra värme. Perfekt för kyligare dagar. Jackan är mer eller mindre i nyskick, använd Max 10x. Kostar runt 500 i nypris.

S.7
S.7
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Fjällräven jacka - En Fjällräven i bra skick, inga hål. expedition down äldre modell
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Canada Goose Jacka - inga skador, som ny, pris kan diskuteras vid köp