Emma
Emma
Turkos quiltad bomberjacka Lacoste
Turkos quiltad bomberjacka Lacoste - 0 Turkos quiltad bomberjacka Lacoste - 1 Turkos quiltad bomberjacka Lacoste - 2

Turkos quiltad bomberjacka Lacoste

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: Lacoste
Färg: Blå
Skick: Bra skick

400 SEK

Beskrivning

Quiltad turkos bomberjacka från Lacoste med klassisk croco-logo på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och rund hals. Snyggt mönster i rutigt quiltat tyg och sportig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och stil. Den är i barnstorlek så den sitter som en xs.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Herno liknande jacka - Herno liknande jacka köpt från ett UF-företag! Super snygg men får inte så mycket användning för den. Pris kan diskuteras! Står ingen storlek men skulle säga S-M
Beige jacka - 🩷
Cape/jacka - Så fin perfekt lite tjockare cape/kappa! Så så fin lite oversized🤗🤗ny med prislapp kvar
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
Svart Moncler cardigan jacka - Säljer vidare min fina cardigan som är helt ny, har inte kommit till användning då jag har för många jackor 😇🌸 storlek 1. QR kod inuti jacka finns och garanterar äkthet
Svart Canada Goose pufferjacka med päls - Säljer en svart pufferjacka från Canada Goose med stor huva och avtagbar ljusbrun pälsdetalj. Jackan har lång ärm, dragkedja och knappar framtill samt klassisk logopatch på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg streetstil.
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern  Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1299 kr
Skinnjacka  - Från Zara, aldrig använd! Nypris runt 800kr