Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Klara Flisberg
Läderjacka - Snygg läderjacka som sitter perfekt. Står storlek 40 i men passar mig som brukar ha typ S-M perfekt. Trasig i tyget innuti men inget som påverkar funktionen eller som syns när den är på. Ena knappen saknas också. (Sista två bilderna) därav priset, men riktigt snygg på!
S
Läderjacka
100 SEK
Miranda B😈
Läderjacka - Läderjacka från new yorker, ganska sliten vid nacken där man hänger den på kroken, annars i fint skick
S
Läderjacka
299 SEK
Sanna
Läderjacka  - Jätte snygg svart vintage jacka med bruna detaljer som inte kommer till användning! Väldigt bra material och kan andvändas av folk från S-L beroende på hur man vill att den ska sitta💕Pris kan diskuteras❤️
Heine S-M
Läderjacka
650 SEK
Ida Kristensen
Läderjacka - Svart läderjacka i mycket gott skick. Det finns en liten skada, se sista bilden.   Det står att den är strl L men skulle nog snarare säga att det är en strl M
M
Läderjacka
300 SEK
JBD
Läderjacka - Super fräsch skinnjacka/läderjacka  använd några gånger storlek Medium säljs för 300kr
Zara M
Läderjacka
300 SEK
Hanna
Snygg läderjacka - Perfekt för vintern. Endast använd fåtal gånger. Frakten tillkommer.
38
Snygg läderjacka
400 SEK
Emilie Bilands
läder jacka - säljer min vero moda läder kappa då jag har flera i andra färger
S
läder jacka
100 SEK
Vera Bång
Läder jacka - Super cool läder/ bikerjacka, perfekt nu för vår💕
link S
Läder jacka
300 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play