Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå oversized kappa med bred krage - Säljer en grå oversized kappa med bred, asymmetrisk krage och långa ärmar. Jackan har en stilren och minimalistisk design utan synliga knappar eller dragkedja. Perfekt för dig som gillar en modern och avslappnad look. Jackan är helt ny , med andra ord aldrig använd. Perfekt till en sommarkväll eller bara till en snygg outfit!
Beige lång kappa med bred krage - Bra skick! Köparen står för frakten
Grå kappa med bred krage - Snygg grå kappa med bred krage och knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin stilrena design och långa ärmar. Är i storlek 158/164 men passar mig som brukar ha S/XS
Grå, kort kappa med bred krage - Snygg grå rock med bred krage och stora knappar framtill. Jackan har en rak och något loose passform, perfekt för dig som gillar stilren och enkel design. Passar till många olika outfits och har långa ärmar.
Grå rock med bred krage - Snygg grå rock med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en rak, lite kortare passform och är perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg. Passar till jeans eller dressat, och är lätt att matcha med olika outfits.
Grå kappa med bred krage - Säljer en stilren grå kappa med bred krage och dubbelknäppning.
Grå kappa med bälte - Snygg grå kappa med knytbälte i midjan. Perfekt för kyligare dagar med sin stilrena design och långa ärmar. Ett måste i garderoben för en elegant look.
Grå lång kappa med bälte - Snygg grå kappa i klassisk modell från Gina med bälte i midjan och bred krage. Jackan är lång och har en rak passform med långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look under höst och vinter.
Hannassellout

Lång Grå kappa med bälte och bred krage

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: H&M

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå kappa med bred krage och knytskärp i midjan. Lång modell med raka ärmar och stora fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och klassisk look under kyliga dagar. Materialet känns mjukt och värmande. Sällan använd som ny!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.