Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Snygg Colmar jacka bra nu under vintern, dragkedjan vid ena fickan är sönder och märket har blivit återfästat. Passar runt 164. Hör av dig vid minsta fundering (31)
Colmar jacka - Säljer nu min colmar jacka! Inga defekter🤗köpt för 5000kr, skriv om ni är intresserade!!
Colmar jacka - Jättefin colmar jacka i toppskick, svart med grå insida
Colmar jacka  - Super snygg, i storlek 36! För referens så är jag 169❤️  I väldigt bra skick. Om någon har en Fjällräven jacka u storlek S som dem hade velat byta mot så är jag öppen! Öppen för rimliga prisförslag❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Colmar jacka - Min fina vinterjacka har tyvärr blivit för liten på mig, endast haft den en vinter så den är som ny! Storlek XS
Colmar jacka  - Säljer denna super fina colmar jacka eftersom jag fått lite användning av den. Har inga defekter. Vill få såld snabbt så är öppen för prisförslag!
Colmar jacka - Säljer min colmar jacka från hösten-vintern 2024, nypris 6999kr. Jag säljer den då den tyvärr är för stor för mig. Den är knappt använd och är därför i väldigt bra skick. Jackan har inga defekter och är perfekt nu till vinter. Den har en avtagbar huva och är gjord av vattenavvisande återvunnet tyg, med en stilren effekt. Den framträdande kragen med tätare quiltning ger dig värme och komfort du behöver för att klara de kalla vinterdagarna.
Colmar jacka
Colmar jacka - 89 Colmar jacka - 90

Colmar jacka

Storlek: 166
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart

2400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min colmar jacka då dem har blivit för liten. Storleken är 166 cm. Har används två vintrar i rad, inga defekter och är i bra skick. Skriv vid intresse eller frågor!!

Lisa_björkbäck
Lisa_björkbäck
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Quiltad mönstrad jacka i pastell - Supersnygg jacka från Zara, gammal modell i storlek XL/L sitter som en oversized S
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
J.Lindeberg Jacka - Trendig J.Lindeberg Jacka | Perfekt höst/vinter jacka | Skick 8/10 inga skador | Storlek L och färgen svart/mörkbrun | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.