Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Massimo dutti jacka - Säljer denna snygga jacka från Massimo dutti, den är andvänd fåtal gånger och är i bra skick, nypris runt 1500, storlek L men passar snarare S och är för liten på mig
Massimo dutti jacka - 9/10 | L men passar M
Massimo dutti jacka  - En fin och stilren kavaj jacka som e tunn och bra till våren nu, skriv för fler frågor
Massimo Dutti jacka - Massimo Dutti jacka i storlek XL. Skriv om frågor!
 Massimo Dutti jacka   - Passar dig som är runt 180
Massimo dutti jacka - Säljer denna Massimo dutti field jacket. Sitter som M men är storlek S.
Bosse🔥🔥

Massimo Dutti Jacka

Storlek: XL
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer nu denna ärvda Massimo Dutti jackan då det inte var min storlek. 🙂Jackan är i nyskick och är perfekt inför de kalla vädret, ❄️om du har några funderingar så tveka inte att höra av dig💯

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Grå dunjacka från Canada Goose - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar fuskpäls. Jackan har klassisk patch på ärmen, dragkedja och knappar framtill samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla vinterdagar och har en clean, modern look.