Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
massimo dutti jacka - Snygg jacka från massimo dutti i storlek xs, jättefint skick!! 💞
Massimo dutti jacka - Säljer en svart massimo dutti jacka i väldigt fint skick utan några defekter.
Massimo dutti jacka - Svart Massimo dutti pufferjacket använd fåtal gånger
Massimo dutti jacka - INTRESSEKOLL! Är inte säker på om jag vill sälja än. Använt sparsamt, inga defekter eller så
Massimo Dutti Jacka - Säljer denna snygga stilrena jacka som inte kommer till användning, ser inga fläckar på jackan.
Massimo dutti jacka - Söker denna jacka i storlek xs-s
Massimo dutti vinter jacka  - INTRESSEKOLL!!!  HÖGSTA BUDET JUST NU ÄR 2800!!! Funderar på och sälja min jättefina Massimo dutti jacka. Bara änvänt en vinter så super fint skick. Storlek XS men stor i storleken så skulle säga mer en S
Massimo dutti jacka!!
Massimo dutti jacka!! - 0 Massimo dutti jacka!! - 1 Massimo dutti jacka!! - 2

Massimo dutti jacka!!

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min fina sparsamt använda vinterjacka ifrån Massimo dutti, köptes i december förra året så endast använd en halv vintersäsong💓💓

Julia Karlsson
Julia Karlsson
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Moncler Maya  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett snyggt serietryck och nederkanten är justerbar. Perfekt för det kallare vädret som är på väg ⛄️❄️