Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Cardigan - Säljer min mörkblåa moncler cardigan som jag köpte av en på plick som hade köpt den på ”vongrevencloset”. Jackan har knappt används då den inte kommer till användning för mig!
Moncler Cardigan - Snygg marinblå cardigan från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Västen har hög krage, dragkedja framtill och två dragkedjefickor. Klassisk Moncler-logga på ärmen. Säljer då den är alldeles för liten. Bara att höra av sig vid minsta lilla😊
Moncler cardigan  - Mörkblå cardigan med knappar framtill från moncler. Storlek S och jättefint skick! Självklart äkta, bild på qr kod på sista bilden. 💕
Cardigan från Moncler - Säljer min mörkblåa moncler cardigan som jag köpte av en på plick som hade köpt den på ”vongrevencloset”. Jackan har knappt används då den inte kommer till användning för mig!
Moncler cardigan - Mörkblå cardigan från moncler. Säljer då jag inte får användning för den mer. Superfint skick!💗bild på qr kod på sista bilden.
Moncler cardigan  - Riktigt snygg moncler cardigan, passar dig runt 156. Bra skick utom en defekt vid dragkedjan, se på bilden.
Moncler Cardigan - Marinblå Moncler cardigan, inga defekter och tagen funkar som en ska. Sparsamt använd och säljer för att jag ska köpa en annan typ av jacka! Pris kan diskuteras vid snabb affär
Moncler cardigan - Ny med lappar. Mörkblå Moncler cardigan stl M inköpt på wakaku. Dun fram och ärmar och bakstycke i collegematerial. Tyvärr för stor och försent att lämna tillbaka. Finns att köpa på Moncler.com för 10.600 sek.
Lia Lagerqvist
Lia Lagerqvist
Moncler cardigan
Moncler cardigan - 89 Moncler cardigan - 90 Moncler cardigan - 91 Moncler cardigan - 92 Moncler cardigan - 93

Moncler cardigan

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå

2700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min sjukt snygga cardigan då den inte kommer till användning för mig. Äktahetsbevis finns. Den är väldigt fin men tyvärr inte min stil!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
Grå jacka - Mysig jättefin jacka💕osäker på vart den är ifrån
J Lindeberg Bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9,5/10🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕
Hollister overshirt - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga hollister overshirt som är sjukt trendig. Skick 8.5/10 sjukt bra med små täcken av användning. Nypris ligger runt 2500kr men säljs nu för 749kr. Hör gärna av er vid minsta lilla fundering!