Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Snygg svart cardigan från Moncler äkta✅. Storlek M skicket är jättebra 9/10. Skriv om du undrar nåt? Pris kan diskuteras.
Moncler cardigan - Tjena, säljer nu denna riktigt snygga och populära Moncler cardiganen, den är i använt skick, solblekt på vissa ställen, saknar snörena, finns ett pinehole och att den är aningen smutsig, hör av er vid frågor och funderingar🙌🤝
Moncler cardigan  - Svart moncler cardigan gammal model. Knappt använd, 10/10 kondition. Äkta har kvitto. Storlek är L men passar bra som M
Moncler cardigan  - Svart cardigan från Moncler med huva, stickade ärmar och detaljerad med dragkedja på ärmen. Jackan har quiltad front och ribbade muddar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look med premiumkänsla.
Moncler cardigan - Snygg svart quiltad jacka från Moncler med dragkedja och broderad logga på bröstet. Jackan har långa ärmar och en stilren design som passar perfekt för kyligare dagar. Köpt på Room1006 i Malmö, KVITTO FINNS! Storlek M, moncler galge på köpet
Moncler cardigan - Säljer nu en Moncler Cardigan i storlek M. Jackan är sparsamt använd och är därför i toppskick. Den är givetvis äkta och bevis finns. Hör av dig för fler frågor, priset ej hugget i sten.
Moncler cardigan - Svart dunväst från Moncler med quiltad front och huva. Västen har stickade svarta ärmar med Moncler-logga på vänster arm och en ficka med dragkedja. Framtill finns två fickor med knappar och en hel dragkedja. Snygg och sportig design, perfekt för kyliga dagar.
Mattecloset

Moncler cardigan äkta

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

1350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek M moncler

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.