Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart vindjacka från Colmar - Svart vindjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har en stilren look med Colmar-logga på ärmen och är tillverkad i ett slätt, lätt material. Perfekt för dig som vill ha en clean och sportig stil.
Colmar vindjacka med huva - Två snygga vindjackor från Colmar med huva och dragkedja. Ena jackan är helsvart, den andra är vit och gul med svarta detaljer. Båda har Colmar-logga på ärmen och är tillverkade i lätt polyester. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Storleken är 14-16 men sitter som XS ungefär
Colmar vindjacka - Här har vi en riktigt fet Colmar jacka som är i storleken L men som också passar några storlekar i M, knappt varit använd och behöver en ny ägare!
Colmar vindjacka  - Vändbar, 2 jackor i 1 - Väldift fint skick - Storlek IT52; passar mindre som M
Svart pufferjacka från Colmar - Säljer en svart pufferjacka från Colmar i mycket bra skick. Jackan är perfekt för höst och vinter. Den är långärmad och har en normal passform.
Svart pufferjacka från Colmar - Säljer en svart pufferjacka från Colmar med huva och dragkedja. Jackan har ett quiltat mönster och en broderad logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar.
Svart dunjacka från Colmar - Söker denna k storlek s från calmar
Filipn

Svart vindjacka från Colmar

Storlek: s
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart

1099 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren svart vindjacka från Colmar. Jackan har en dragkedja framtill och en praktisk huva. Perfekt för höst- och vårväder. Den är i bra skick och har en snygg logga på ärmen. Passar både till vardags och lite mer uppklädda tillfällen.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕