Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en snygg vinröd och grå cardigan från Moncler. Jackan är i storlek M, men skulle säga att den passar mindre. Fråga gärna vid funderingar, OBS priset är inte hugget i sten.
Moncler tricot cardigan - Grå/vinröd moncler maglione tricot cardigan i storlek M, inga defekter överhuvudtaget.
Moncler cardigan  - Tja, säljer denna Moncler cardigan i svart, funkar till både vintern, höst och vår! Skicket är väldigt bra, den ända defekten är i slutet på en av armarna men är väldigt liten😁. Den är i storlek 4 vilket motsvarar L. Passar folk som är runt 185-190 cm, tags och kvitto finns också dem medföljer såklart vid köp👍 Hör gärna av dig om du är intresserad!
Moncler Backpadded Cardigan RARE  - Säljer denna sjukt ovanliga cardigan i size L (sitter som en M)! Nypris är 10000kr men går ej att få tag på! Seriösa bud mottages
Moncler Cardigan - En riktigt fin moncler cardigan som inte säljs längre. Köpt via monclers hemsida föra vintern (Kvitto och qr kod kan visas privat). Den är storlek Unisex L och är i väldigt bra skick då jag knappt använt den.
Moncler cardigan  - Säljer min fina cardigan som är helt ny, följer med påse. Stl L men passar M
Moncler cardigan - Fet moncler cardigan som säljes pga av att den inte användes så mycket. Bara att höra av sig vid frågor🙌
Moncler Cardigan - Grå cardigan från Moncler i fint skick. Något missfärgad vid nacken, märks ej vid användning. Storlek L men Sitter som en M.