Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå cardigan från Moncler - Snygg marinblå pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och quiltad front. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Blå Moncler Cardigan - Snygg mörkblå pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och quiltad framsida. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look med exklusiv känsla.
Moncler Cardigan Blå - Skön cardigan som funkar i alla årstider, förslagsvis höst och vår. Size M, jag är 178cm och väger 80kg och denna har passat mig. Mörkblå färg, hör av er om ni har några frågor eller ifall ni vill ha bilder på tags etc.
Moncler Cardigan Mörk blå - Säljer en mörkblå pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och sidor, quiltad rygg och huva i glansigt material. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Perfekt för dig som gillar snygga detaljer.
Blå Moncler Cardigan - Unik och stilren cardigan jacka från Moncler med quiltad pufferfront och stickade ärmar. Jackan har huva med snörning, två fickor med dragkedja och ribbad nederkant. Passar dig runt 170-180 ge och ta
Moncler Cardigan Blå herr  - Moncler cardigan herr. Storlek M. Skick 8.5/10. Pris 4290kr finns att köpa på våran hemsida, Fashionels.com
Svart,blå Moncler cardigan  - Säljer en sjukt snygg moncler cardigan som jag har växt ut helt enkelt den är äkta och NFC funkar. såklart skriv till mig för mer bilder.
Blå Moncler cardigan med dragkedja - Snygg blå cardigan från Moncler köpt i USA 2017 med quiltad framsida och ärmar i stickad ull. Jackan har hög krage, två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look. Priset kan ändras vid smidig affär. Kvitto finns
WS

Moncler cardigan, blå

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

2299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg blå cardigan från Moncler med quiltad front och ärmar i stickad bomull. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look. Jackan är i storlek M och jag säljer den då den börjar bli lite kort, den är näst intill ny och har inga defekter. Tveka inte om att höra av dig om du har frågor.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Field jacka j lindeberg svart S - En supersnygg och trendig field jacka från j lindeberg! Jackan är svart! Size S. Modellen är 179cm! Skick 8,5+/10. Begagnad men bra skick utan defekter eller skador! Nypris ca 3000kr. Hör av dig vid frågor eller funderingar 🤩
Grå quiltad jacka från Zara - Quiltad jacka från Zara i grå manchester med vågigt mönster. Jackan har två stora fickor framtill, hög krage och dragkedja. Den har en loose passform och är perfekt för dig som gillar chill och trendig stil.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med glansig finish, huva och röda Polo-loggan på bröstet. Jackan har flera dragkedjeförsedda fickor och RL-detalj på dragkedjan. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering och stilrena look.
Svart dunjacka från Colmar med huva - Säljer en svart dunjacka från Colmar med huva och två fickor med dragkedja. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och är perfekt för kalla dagar. Den har hel dragkedja framtill och en snygg logga på ärmen. Passformen är normal och jackan är riktigt lätt och skön. Storlek 42 vilket motsvarar xs-s
Rosa cardigan jacka från Zara Basic - Rosa cardigan jacka från Zara Basic med råa kanter och två snygga dragkedjefickor framtill. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt, stickat material med ljusa detaljer längs kanterna. Passar Xs-S