Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler cardigan  - Hej! Jag säljer nu min moncler cardigan, skicket är 9/10 den är andvänt väldigt sparsamt och lite, andledningen varför den säljs är pågrund av att jag inte har jag inte mer behov av den längre. Den är äkta och köpt ifrån NK hör av dig vid minsta lilla fundering! 🙌😄
Moncler cardigan  - Moncler cardigan i Stolek M ( 2 ).                             ✅skriv för frågor, mått eller mer bilder ✅
Moncler cardigan  - Snygg svart  cardigan från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har tvåvägsdragkedja, fickor med dragkedja på ärmen och ribbad nederkant. Ikonisk Moncler-logga på vänster ärm. Perfekt för dig som vill ha en cool och modern look.
Moncler cardigan - I toppskick - Hör av dig vid fler frågor🙌
Moncler cardigan - Snygg svart dunväst från Moncler med dragkedja och huva. Västen har quiltade detaljer och ribbade ärmar. Perfekt för både våren och sommarkvällar.  Pris kan diskuteras men bara rimliga bud.
Moncler cardigan - Svart moncler cardigan | storlek M men sitter litet passar bättre på nån med S | tags kan fås med ifall det önskas
Moncler cardigan - Säljer en svart dunjacka från Moncler med quiltad design och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en snygg, sportig look. Storlek M
Moncler cardigan - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida, ribbade muddar och ärmar i mjuk bomullsmix. Jackan har två fickor med dragkedja och en patchficka med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Ralph gramer

Moncler cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer nu min fetta cardigan som jag köpte för runt ett år sedan. Jag är har köpt jackan av en kompis som har köpt den från Merchsweden. Så den är självfallet äkta. Väldig fett jacka. Skriv om ni undrar något.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
J.lindeberg jacka - Mycket fint skick, en liten lagning på ena armen men annats toppskick. Storlek M passar dig som är mellan 180-190cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Missay poncho - Svart poncho från missay
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Kappa - Super snygg💗💗